Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Як швидко відновити контроль над своїм розумом: п'ять прийомів

Ви можете перебудувати свій мозок, поставивши нову операційну систему

Природа - хороший помічник. pixabay
Природа - хороший помічник. pixabay

Втратити контроль над своїм розумом можна швидко, і причин тому може бути багато. Але важливо не те, що викликає це "помутніння", а як швидко відновити цей самий контроль.

У ваших силах заспокоїти свій розум, навіть якщо спочатку це здається просто нереальним. Люди можуть набувати нових звичок протягом всього свого життєвого циклу.

Таким чином, ви можете перебудувати свій мозок, поставивши нову операційну систему. Для отримання спокійного розуму вам потрібно лише звернутися до своєї істинної природи гармонії і врівноваженості.

Вашій увазі п'ять ефективних методик, завдяки яким ви зможете знову відновити контроль над своїм розумом:

1. Сконцентруйтеся на позитивних сторонах особистості і світу навколо вас

Люди колективно самі створюють численні заворушення і плутанини, які і викликають хаотичне мислення, оскільки наші дії є продуктом наших думок. Тобто виходить справжнє замкнуте коло, з якого вам потрібно вийти.

Для цього зосередьте свою увагу на тих речах, які приносять щастя, або ви просто відчуєте подяку за те, що маєте можливість направити свої думки в позитивне русло. У результаті відчуєте, як всередині вас розливається почуття спокою, адже ви перестали фокусувати увагу на негативних аспектах навколишнього світу і зациклюватися на своїх негативних характеристиках.

Знайте, що напрямок енергії всередині себе ви задаєте самі – завдяки концентрації своєї уваги. Тому ви здатні досягти безтурботності і спокою за допомогою "правильних" думок.

2. Повторюйте фрази, які приносять умиротворення, протягом усього дня

На яких думках зараз зосереджений ваш розум? Найімовірніше, не на найвеселіших. Ви думаєте про те, що вам необхідно зробити за сьогоднішній день, або ви постійно прокручує слова людей, яких зустріли сьогодні та які вас розлютили... А можливо, ви навіть лаєте самого себе.

Це можна пояснити, ми всі буквально оточені негативом. Тому підтримувати всередині себе позитивний настрій іноді буває досить важко. Але ви в силах протистояти токсичним думкам, що провокують стрес, простими заспокійливими фразами.

Відчувши приступ тривожності, заспокойте себе словами, що викликають приємні асоціації: Спокій. Світ. Світло. Любов, кохання. Розслаблення. Бриз. Пляж.

Після чого намалюйте в своїй уяві картинку, яка повністю відповідає двом останнім словам. Слова містять у собі багато сенсу і сили, тому використовуйте їх для свого блага кожного разу, коли відчуватимете стрес.

3. Регулярно займайтеся медитацією

Заняття медитацією дозволять вам зупинити потік думок, які щомиті бомбардують ваш розум, і переміститися в те місце, в якому править тиша. Ви відчуєте, як насправді просто зупинити свій розумовий процес і взяти контроль над самим собою.

Ви станете більш усвідомленою людиною, що допоможе вам легше і швидше вирішувати щоденні завдання.

Якщо ви хочете досягти безтурботності і спокою як у своєму серці, так і в житті, намагайтеся знаходити щодня хоча б 10-15 хвилин на те, щоб посидіти в тиші та спокою, сфокусувавшись лише на своєму диханні. Ви усвідомлюєте, що умиротворити свій розум може кожна людина.

4. Живіть тут і зараз

Забудьте про всі свої проблеми, які ви повинні вирішити завтра після роботи, про рахунки, які вам необхідно сплатити на цьому тижні, про своє невизначене майбутнє. Даючи волю цим думкам, ви завдаєте своєму організму великої шкоди. Вони здатні довести до депресії, тривожних розладів, хронічного стресу та інших неприємних речей.

По суті, тривожне почуття народжується через те, що ми звикли жити своїми думками в минулому, майбутньому і дуже рідко в теперішньому часі. Тому постарайтеся повертати себе щоразу, коли подумки будете переноситися кудись далеко.

Переживаючи послідовно один життєвий момент за іншим, як в ті часи, коли ви були дитиною, ви знову знайдете стан безтурботності і спокою.

5. Злийтеся з природою

Наприклад, ви можете сходити в міський парк під час перерви на обід або взяти відпустку, щоб поїхати на природу на кілька тижнів. Використовуйте будь-яку можливість бути ближче до природи – це принесе велику користь вашому розуму. І дозволить усвідомити, що ми самі є винуватцями більшості випробовуваних нами стресових станів.

Ми з'явилися на світ в місці чистої гармонії, і велика частина того, що ми спостерігаємо навколо – це просто стійка ілюзія. Пам'ятайте, що природа не проводить все життя в боротьбі, і ви, як її частина, не повинні занадто багато часу приділяти гонці за ілюзорними матеріальними цінностями.

Нав'язливе бажання чимось володіти ще нікому не приносило справжнього щастя. По правді кажучи, умиротворення вже живе у вашому серці, і матінка-природа допоможе вам згадати це, укривши від тривог і хвилювань сучасного світу.

Тим часом сайт "Сегодня" з'ясував, як впливають слова на життя будь-якої людини: відповідь астропсихології. За словами Вікторії Торі, даром зцілення словами володіють лише ті люди, в чиїх душах панує гармонія.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: Клубер

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів