Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Красуня заради кар'єри стала чоловічою моделлю і завоювала світовий успіх

Справа в тому, що у дівчат модельна кар'єра в 30 років закінчується, а у сильної статі тільки починається: вони стають більш агресивними і солідними

Нащоздатна людина,що дометеликіввживотіобожнюєсвоюроботу?Наякі жертвивінможепіти,іякимипринципамиготовийпоступитися?Правильна відповідь:справжнійфанатсвоєї справиподолаєвсіперешкодиізробитьвсеможливе,абивтриматисязасвоєпокликання,-пишет fashiony.ru.

ЕлліотСейлорс(Elliott Sailors)буладоситьуспішною моделлю:їїграфічніриси обличчя,приголомшливеблондинисте волоссяіфігурупростообожнювалафотокамера!Зтогосамогомоменту,якдівчинупомітивскаут,вїїрозкладі небуломісцянавітьдляпаривихідних.Елліотпообіцялишалений успіх,і,не збрехали:сотніконтрактів,тисячішанувальниківізначнігонорари.Алевсезакінчилосядужешвидко...

12935109_1575596196101844_1377079678_n_01

Якщодівчинане входитьвсписокнайдорожчихізатребуванихмоделейвсвіті(поряд,наприклад,зХайдіКлумабоНаоміКемпбелл),тоїїкар'єрапочинаєспускатисязгорив міру наближеннявпаспорті відміткитридцять.ТаксталосяізСейлорс:здавалося,всетількипочинається,алешвидкийпідйом змінивсянастількижшвидкимзанепадом-після27пропозиційпро роботуставаловсеменшеіменшезкожнимновимроком.

Конкуренціянаринкужінок-моделейзанадтовелика,а,тому,нестачівновихмолодихісвіжих обличь немає:звідсичимала "текучка"ілегкавзаємозамінність.

1390823137_elliot-seylors_5

Щоробитьабсолютна більшістьвтакихвипадках?Доводитьсязмиритисяіспробуватизнайтиноведлясебезаняття,алеЕлліотне захотілаприйматицюситуаціюякналежне!Ітутвїїголовуприйшлабожевільнаідея.

Їйбуло30,коливонавсталаздивана,накинуланаплечікурткучоловікаіпобіглавперукарню."Що-небудьчоловіче"-сказалаЕлліот,присівшивкріслостиліста.Через20хвилинвідбілявихлоконівне залишилосяісліду:знявшизгубпомаду,Сейлорспіднялаголовуіпобачилаввідображенні...хлопця!"Те,щопотрібно!"-радісновигукнулата,крутисьвсуканнюірозглядавсвоєнове"я".

model_06

Черезпаругодиндівчинавжезнаходиласявкабінетімодельногоагентстваіпідписувалановийконтакт:вжеяк"чоловічамодель".Справавтому,щоусильної статімодельнакар'єрав30роківтількипочинається:вонистаютьбільшагресивнимиісолідними.Але,разомзтим,йдеітамаленькачасткажіночності,якахарактернадлямолодиххлопців.Знайти"тогосамого",якийпоєднував бивсобівсіякостіграничноскладно,алеколи"тим"стаєжінка,завданнявиявляєтьсявирішеним.

Елліотзавждидумала,щоїїриси обличчядоситьандрогінні:густіброви,важкуватийпогляд,великепідборіддя, але ситуаціювиправлялизачіскаімакіяж-втратившиїхвонасталацілкомстала схожа накрасивогочоловіка.Іповернуласядо лавмоделейвжевновомуамплуа!

12519531_1186984261321086_2045976815_n

До слова,за інформацієюза2015ріксексуальнуорієнтаціюдівчина незмінювала:унеїєчоловік,авперервахміжзйомками,Елліотхизуєтьсявсукні на підборах-її"змінастаті"носитьчистопрофесійниххарактер.

Правда,насвоїй сторінцівсоцмережахдівчинаостаннім часомпоститьінтимніфотоздівчатами.Можливо,щобпідтриматиобраз,аможеіні ...

12317816_784194051710284_1884883677_n

Сміливийвчинокдавсвоїрезультати:по-перше,звісткапро незвичайнумодельоблетілавесьсвіт,примножившиїїпопулярністьізатребуваність,а,по-друге,їїновазовнішністьвиявиласядійснодуже затребувананаринкумоделей-чоловіків-кількістьконтрактівзрославсотніразів.

ЄдинунеприємнурічвідзначаєчоловікЕлліот:"Насчастоприймаютьзапарочкугомосексуалів!"-смієтьсявін.Алеякщоцяплатазароботумрії,товонаграничномалаіцілкомстерпна!

1019sailors15che

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів