Головна Сьогодні

Непривабливі люди заробляють більше: цікаве дослідження вчених

Вчені оцінювали фізичну привабливість понад 20 тисяч осіб


Вчені провели незвичайне дослідження. Фото:
Вчені провели незвичайне дослідження.
Фото:

Зовнінепривабливілюдизаробляютьбільше.Цез'ясувалиамериканськіібританськівченихзуніверситетуштатуМассачусетсіЛондонськоїшколиекономікиіполітичнихнаук.

РезультатиїхспільногодослідженняпредставленівнауковомужурналіJournal of Business and Psychology,передає
Новое время.

Входідослідженнявченіоцінювалифізичнупривабливістьпонад20 тисячреспондентівтриразипротягомїхжиттявперіодвід16до29років.Результатипоказали,щотеоріявпливузовнішньоїпривабливостінарівеньдоходулюдинине такпроста,якздавалосянапершийпогляд.

Вченіз'ясували,щоключовимикритеріями,яківпливалинарівеньзаробітноїплатиреспондентіввиявиласясумлінність,стійкість до стресівіекстравертність.Крімтого,результатинесподіванопоказали,щолюди,якихвіднеслидокатегорії"дуженекрасивих"отримувалинабагато вищузарплату,ніжреспондентизкатегорії"негарних"і"середньопривабливих".

"Мы связываем это с тем, что очень непривлекательные люди глубоко преданы своей профессиональной деятельности, которой посвящают всю свою жизнь", – отметила автор исследования Алекс Фрадера.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Сімейний психолог назвав ключ до довгих стосунків

Вонатакожповідомила,щонайімовірнішевходііншихдослідженьфахівціоб'єднувалипростонепривабливихлюдейздуженепривабливимилюдьмиводнугрупу,іврезультатіотримувалинедостовірнірезультати.

"Таким образом они не оценивали успехи и уровень доходов людей, которых можно отнести к категории "уродливых", объединяя их с внешне некрасивыми респондентами", – добавила она.

За даними психологів, ці результати також можуть вказувати на те, що вкрай некрасиві люди докладають більше зусиль для досягнення цілей. У порівнянні з красивими працівниками, які часто добиваються поставлених цілей за допомогою своєї зовнішності, а потім розслабляються, некрасиві люди демонструють не просто наполегливість, а нав'язливість і цілеспрямованість. В результаті це допомагає їм рухатися кар'єрними сходами набагато впевненіше і швидше, ніж їх привабливим колегам, які не розвивають свої професійні навички протягом життя.

Ранішеіншівченіз'ясували, як вік укладення шлюбу впливає на можливість розлучення.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти