Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Обережно, корпоратив: як врятувати репутацію після бурхливих веселощів в офісі

Що робити, якщо свято в компанії відбулося, і в понеділок ви увійшли в офіс під оплески колег?


Тримайте себе в руках на корпоратив
Тримайте себе в руках на корпоратив

Корпоратив не завжди проходить легко іневимушено.Длякогосьціофіснівеселощіможутькоштуватикар'єриірепутації.

Work.ua розповідає,щоробити,якщопіслявечіркипроваші подвигиходятьофіснілегендиівамстаєне пособівідоднієїдумкипро минулувечірку.

Отже, свято в компанії відбулося, і в понеділок ви увійшли в офіс під оплески колег? Всі переказують в подробицях, що ви говорили, танцювали і з ким співали? Не панікуйте. Навіть з такої ситуації є вихід, і це зовсім не вихід з компанії.

Опитайте свідків, відновіть подробиці

Якщо вам відомі не всі подробиці попереднього вечора, зберіть інформацію. Проаналізуйте, наскільки положення критичне. Якщо ви зірвали з керуючого директора перуку і втопили його в басейні, – це критично, але не смертельно. Як і якщо ви танцювали на столі. Не робіть різких рухів і зберігайте спокій. Хоча б зовні.

Постарайтеся виправити ситуацію

Принесіть вибачення всім, кого могла образити ваша поведінка. Переконайтеся, що ніхто не тримає на вас зла. З директором обережніше
.

Гумор — ваше все

Ненагнітайтеситуаціюісприймайтесмішкиікепкуванняколегзгумором.Хібацеїхвина,щовивирішилиблиснутинакорпоративі?Не проявляйтеагресію,повернітьситуаціютак,щобвонастала доброюофісноюбайкою,а неприкладомнеадекватностіодногоколишньогобожевільногоколеги,якийтанцювавнабарній стійці.

Не здумайте звільнятися!

Наврядчивистворилищосьтаке,щовзагалі недозволитьвамзалишитисявкомпанії.Повірте,нікомунемаєособливої справидотого,хтозкимфліртувавабоякі танцівиконував.Всінавколо-дорослілюди.Максимум,якийвасчекає-тиждень,нудва тижнінасмішокіпаравідеовютубі.Ацеможнапережити.

Простоповірте,якубдурістьвине зробили,звільненняпіслянеїздастьсящебільшою дурницею.

Ранішесайт"Сегодня"з'ясовував
, що робити, якщо співбесіда пройшла невдало. Будьтеготовідо чогозавгодно,тільки недо спокійної,заздалегідьпродуманоїбесіди.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів