Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні
Актуально

Чому дітей потрібно навчати інноваціям та підприємництву

Виклики, які ставить перед нами сучасний технологічний світ, вимагають креативності, здатності до створення інновацій та розвиток підприємництва

Батьки навчають своїх дітей базовим навичкам – читанню, письму, математиці, дисципліні, етикету, приготуванню їжі, їзді на велосипеді, безпеці, керуванню автомобілем і багато чому іншому. Проте виклики, які ставить перед нами сучасний технологічний світ, вимагають більш специфічних навичок та вмінь, таких як креативність, здатність до створення інновацій та розвитку підприємництва. І їх варто починати розвивати з дитинства, адже за своєю природою діти – новатори із потужною уявою та відкриті до освоєння усього цікавого.

І хоча світ змінюється небаченими темпами, системи освіти в більшості країн залишаються консервативними. Хоча вже почали з’являтися перші інноваційні школи, які дають можливість дітям самим обирати напрямки навчання за допомогою сучасних технологій та впроваджують уроки розвитку креативного мислення, в українських школах вивчення інновацій відбувається в більшості випадків лише завдяки соціальним ініціативам.


Спільна ініціатива Київстар і громадської організації Global Office – GoCamp – відкриває перед школярами перспективи нових знань у сфері інновацій та підприємництва.


Вже третій рік поспіль Київстар – найбільший український мобільний оператор – підтримує всеукраїнську освітню ініціативу GoCamp. Мета проекту – допомогти школярам розкрити основні поняття інноваційного розвитку та культури підприємництва, вдосконалити знання з англійської мови, навчитися мислити критично і креативно, отримати досвід командної роботи. Щороку для дітей з різних куточків нашої країни створюють шкільні англомовні табори, на базі яких волонтери-іноземці, вчителі та ментори компанії Київстар навчають школярів підприємництву, креативному мисленню та комунікативним навичкам.

В рамках англомовних таборів GoCamp українські школярі із різних куточків України мають змогу пройти інтерактивну навчальну програму "Підприємництво та розвиток інновацій", яку на прикладі власних бізнес-кейсів спеціально розробив національний мобільний оператор Київстар. Також для учнів, що проходять програму, були створені відеоролики, які навчають розробляти додатки для смартфонів та розумні рішення для Інтернету речей. Отримавши ці знання, діти мають можливість проявити свою уяву та креативність й придумати власний мобільний додаток. Всі ідеї діти презентують ментору Київстар, який допомагає їм у розробці проекту.


Цього року за лідерство у сфері сталого розвитку GoCamp було відзначено міжнародною нагородою Sustainability Awards – премія, що вшановує особистостей, команди та організації, які зробили глобальний розвиток невід'ємною частиною своєї ділової практики або загальної місії.


Поширення знань про технології та інновації є одним із пріоритетних напрямків соціальної відповідальності компанії Київстар.

"Для нас дуже важливо давати школярам можливість опанувати навички 21 століття, навчити їх критичному мисленню та основам лідерства, дізнатися, як використовувати діджитал-інструменти для отримання нових знань. Київстар володіє таким ресурсом — і технологічним, і експертним, тому підтримує проект GoCamp. Розвиток освіти — один з пріоритетів нашої компанії. Ми це вважаємо інвестиціями в майбутнє України", — зазначив Олександр Комаров, CEO Київстар.

За три роки існування проекту GoCamp в Україні волонтерами стали понад 800 осіб із 67 країн світу, а також до ініціативи приєдналося понад 50 менторів Київстар. У 2018 році до програми долучилось понад 2 тисячі школярів із 75 шкіл з 19 областей, а в 2019-му кількість учасників зросла до трьох з половиною тисяч учнів із 100 шкіл. Завдяки участі волонтерів-іноземців дітлахи не лише підвищують рівень знання англійської мови, а й набувають практичного досвіду глобальної взаємодії.


У 2018 році мобільний оператор "Київстар" здобув перемогу в "Національному конкурсі кейсів КСО 2018", а також отримав срібну нагороду за досягнення у проекті GoCamp від Telecom Awards – компанія відзначилась у номінації "Корпоративна соціальна відповідальність".


Кожна українська школа має можливість взяти участь у таборі GoCamp. Наразі відкрито набір на вересень. Табір буде працювати з 9 по 20 вересня після основних уроків у школі. Оформити заявку на участь можна за посиланням на сайті GoCamp: https://gocamps.com.ua/ua/apply-as-a-school/. Поспішайте, залишилося зовсім мало часу!

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів