Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Найкрасивіша: що відомо про нову Міс Світу 2017

У конкурсі Міс Світу в цьому році перемогла 20-річна студентка з Індії


Міс Світу 2017 Мануші Чхіллар мріє стати
Міс Світу 2017 Мануші Чхіллар мріє стати

Найкрасивішу дівчину на конкурсі "Міс Світу" вибираливжев67разів.Цього рокуфіналпройшовукитайськомумістіСанья18 листопада.Заперемогуборолися118учасниць.Алекоронатількиодна,ідісталасявона20-річній студентцізІндіїМанушіЧхіллар.Першоювіце-міссталаАндреаМезазМексики,другою-англійкаСтефаніХілл.

Останнійразіндіанкавигравалавконкурсі"Міс Світу"17років тому,в2000 році.ТодікрасивішевсіхсталаПріянка Чопра,нинішнязіркаГоллівуду.УтеперішнійпереможниціманушЧхілларпокинемаєакторськихамбіцій.Вона-майбутніймедик,мрієстатикардіохірургом.Аленавчаннямїїінтересине вичерпуються:"Міс Світу2017"любитьекстримальнівидиспорту,викладаєкласичнііндійськітанці,із задоволенняммалює.

Нагадаємо,щоУкраїнавцьомуроцінаконкурсіпредставляла18-річнаПоліна Ткач, яка перемогла в конкурсі Міс Україна 2017. ВонаувійшлавТоп-40,алепоборотисязапризовімісцяне змогла.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів