Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Стати професором у 12 років: в Україні відчиняє двері перший безкоштовний дитячий університет

Навчання подібне до гри: учасники збирають значки і отримують нові титули – студента, бакалавра, магістра, доктора і, врешті-решт, професора

У рамках Українсько-німецького року мов 2017-2018 Goethe-Institut відкриває в Україні Німецький цифровий дитячий університет, де діти від 8 до 12 років в ігровій формі зможуть вивчати природничі науки, техніку та німецьку мову.

Презентація Німецького цифрового дитячого університету відбудеться у чотирьох містах — Києві, Запоріжжі, Одесі та Львові. Проте займатися можуть усі охочі, незалежно від місця проживання: онлайн-платформа вже доступна для реєстрації.

"У дітей виникає тисяча запитань про те, як влаштований світ. Німецький цифровий дитячий університет підхоплює цю цікавість і дає можливість познайомитися з різними сферами знань в ігровій формі і одночасно заглибитися в німецьку мову, — розповідає керівниця мовного відділу Goethe-Institut в Україні Сюзанне Бекер.

Німецький цифровий дитячий університет використовує методику CLIL (Content and Language lntegrated Learning)". Емпірично-експериментальний підхід передовсім до природничих наук пробуджує спостережливість у дітей, а також стимулює вивчення іноземної мови у конкретних ситуаціях, підтримує креативне мислення.    

ssh-0153-min

Німецький цифровий дитячий університет складається з трьох факультетів: "Людина", "Природа" і "Техніка". На факультеті "Людина" розглядаються такі теми, як медицина, культури інших народів, їжа, мистецтво і спорт. Факультет "Природа" досліджує рослинний і тваринний світ, а "Техніка" – це факультет, де діти вивчають будову і функції різних приладів.

Навчання подібне до гри: учасники збирають значки і отримують нові титули – студента, бакалавра, магістра, доктора і, врешті-решт, професора. У цифровому дитячому університеті можуть навчатися як діти зі знанням німецької мови, так і без нього. Головними персонажами виступають розсіяний, але геніальний професор Ейнштейн, а також його помічниця, наукова співробітниця Софі Шлау.

media-20171103

На відкриття Дитячого університету в Києві, Запоріжжі, Одесі та Львові зареєструвалося більше 700 дітей для участі у доповідях, воркшопах та експериментах, а також на завершальний акорд – захопливу пригоду з професором Ейнштейном та Софі Шлау.

Цю цифрову можливість можна використовувати індивідуально або у супроводі шкільного вчителя. Для вчителів, які мають бажання працювати з Німецьким цифровим дитячим університетом, пропонують дидактичні матеріали для уроків, а також для міждисциплінарних проектів.

Реєстрація на онлайн-заняття за посиланням  зареєструватися на онлайн-заняття.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів