Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Вчений пояснив, як режим харчування впливає на лібідо людини

За словами Андрія Беловешкіна, погіршення структури тіла неминуче призведе до порушень лібідо


Будьте щасливі. Фото: pixabay
Будьте щасливі.
Фото: pixabay

Переїдання і неправильний режим харчування впливаютьне тількинанашуфігуру,алеіна лібідо. Про це в Facebook рассказал врач, кандидат медичних наук Андрій Беловешкін.

Зайогословами,обмеженнякалоражу(кількістькалорій-ред.)тривалістюбільше 2-3дібдійснознижуютьлібідоірівеньтестостерону.Аоськороткостроковийфастінг(інтервальнеголодування-ред.)не погіршуєлібідоірівністатевихгормонів.Більш,тогорівеньтестостеронуприкороткостроковомуутриманнінавітьпідвищуєтьсяна180%!Правдатутє одне застереження:підвищеннявідбуваєтьсялишеучоловіківзнормальною масоютіла.

"Наприкладігормонуголодугрелінузрозуміло,наскількитуттонкийбаланс.З одногобокупомірневпливгрелінупідвищуєлібідо("смакдожиття"),але...трохибільшеголодуівуаля,тойжегрелінпригнічуєрепродуктивнусистему",-зазначаєлікар.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

ЗасловамиБеловешкіна,погіршенняструктуритіла(вісцеральне ожиріння)неминучепризведедо порушеньлібідо.Більштого,вдовгостроковійперспективінавітьулюдейбеззайвоїмаситілапомірнеобмеженнякалорійдозволитьполіпшитипоказникиздоров'я,включаючисонілібідо.Іцевжене кажучипрофертильність,якадужетіснопов'язаназметаболічнимстатусом,доситьзгадатиспортивнужіночутріаду,додаєАдрій.

"Переїданняінеправильнийрежимхарчуваннявпливаютьне тількинанашуфігуру,алеіналібідоіфертильність,якучоловіків,такіужінок.Низькийрівеньвісцеральногожиру,помірнехарчовеутриманняу виглядіTRF(обмеженняхарчовоговікна),зміщенняхарчовоговікнанаранок-день(eTRF)помітновпливаєнарівністатевихгормоніввлюдейне тількизнадлишковою,алеінормальною вагою",-підсумувавучений.

Тимчасоміншівченіз'ясували
, що жінки відчувають оргазм майже в двічі рідше, ніж чоловіки.Дослідникирадятьпарамне соромитисяобговорюватисвоївідчуттяісексуальнісмаки.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів