Головна Сьогодні

Українцям став доступний один з найпопулярніших відеокурсів світу

Курс "Критичне мислення" вчить самостійно вирішувати проблеми

Українцям тепер доступний популярний онлайн-курс. Фото:
Українцям тепер доступний популярний онлайн-курс.
Фото:

ВпершевУкраїні,з ініціативиБлагодійногофондуMagneticOne.org,переведенийкурс"Критичне мислення"всесвітньовідомоїосвітньоїплатформиKhan Academy.

В рамках проекту "Переклад онлайн-курсів" командаБФіперекладачі-волонтеристворилиукраїнськісубтитридо популярногозакордономкурсу.30цікавихвідеолекційвідкращихвикладачівІллінойськогоіЄльськогоуніверситетіввжезнаходятьсяу вільномудоступінаканаліпроектувYouTube.

Курс"Критичне мислення"вчитьсамостійно,чітко,правильноіефективномислити,виділятипроблему,якунеобхідновирішити,самостійнознайти,проаналізуватиідатиоцінкупевнійінформації.Що,всвоючергу,сприяєсамовдосконаленнюслухача.Слідтакожзазначити,щоза оцінкамислухачівцейкурсзнаходитьсявТоп-3найкращихонлайн-курсівсвіту.

Нагадуємо,щозавдякипроекту"Перекладонлайн-курсів"вжепереведенірядвідеолекційз різних дисциплінвсесвітньовідомоїонлайн-платформи Khan AcademyБільшевідеотановинможназнайтинасторінціпроектувFacebookінаканалі в YouTube.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти