Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Українці зможуть безкоштовно навчатися у найкращих викладачів світу

Курси з українськими субтитрами допоможуть не тільки отримати нові знання, а й поліпшити свій рівень володіння англійською мовою

Українці зможуть дивитися лекції кращих світових викладачів. Фото:&l
Українці зможуть дивитися лекції кращих світових викладачів.
Фото: &l

БлагодійнийфондMagneticOne.orgпереклав українською мовоювсесвітньовідоміонлайнкурсиKhan Academy.

В рамках проекту "Переклад онлайн-курсів" створено канал наYouTubeзвідеоурокаминайрізноманітнішоїтематики-починаючизмистецтваізакінчуючифізикоючибіологією.Завдякиукраїномовнимсубтитрамиможнане тількидізнатисяпотрібнуінформацію,а йпідтягнутисвою англійську.Важливо,щовсізапропонованілекціїзаписаніпровіднимивикладачамиз усьогосвіту.

Проект"Перекладонлайн-курсів"будетакожцікавийвчителямстаршихкласівівикладачамуніверситетів.

"Ми хочемо поліпшити онлайн освіту в Україні, зробити її доступною. Надати можливість кожному українцю вчитися у провідних викладачів світу абсолютно безкоштовно. Онлайн освіта має багато плюсів: незалежність від вчителів, незалежність від графіка (ці відео можна переглядати навіть пізно вночі), незалежність від місця знаходження та фінансового становища, а також можливість поліпшити свій рівень володіння англійською мовою (розширити словниковий запас і навчитися сприймати мову англомовного спікера на слух)", – розповідає керівник проекту Юлія Білаш.

Учасники проекту наголошують на важливості того, що курси перекладені українською. "Проект, безумовно, має неоціненне значення, адже покликаний доносити до людей корисну і цікаву інформацію з усього світу на рідній мові", – говорить перекладач і волонтер проекту Ольга Яцишина.

Її слова підтверджує редактор перекладів і волонтер проекту Юлія Гулакова: "На мою думку, такі проекти дуже важливі в наш час, адже дозволяють всім бажаючим, не витрачаючи великих зусиль і тим більше коштів, самостійно вивчати будь-які предмети".

Khan Academy – це некомерційна освітня організація, створена в 2008 році випускником MIT і Гарварду Салманом Ханом. Сайт академії надає доступ до колекції з більш ніж 4200 безкоштовних лекцій.

Такожвсвітіпопулярнітакіресурсидлясамоосвітияк Coursera, MIT OpenCourseWare, edX та інші.ВУкраїнів 2014році був створенийпроектмасовихонлайн-курсівPrometheus.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

Новини партнерів