Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Українці склали портрет ідеального боса

"Білі комірці" бояться потрапити до деспотів та одиночок

Кожен третій українець хотів би працювати під керівництвом чоловіка. Фото: wherewoman.ru
Кожен третій українець хотів би працювати під керівництвом чоловіка. 
Фото:  wherewoman.ru

Кожен третій офісний працівник в Україні хотів би працювати під керівництвом чоловіка з демократичним стилем управління. Однак на ділі кожен п'ятий працюючий в офісі українець скаржиться на деспотичне начальство. Про це свідчать дані дослідження, проведеного кадровим порталом hh.ua.

Для більшості "білих комірців" стать і сімейне становище начальника значення не мають. Тим не менше, кожен третій хотів би працювати під керівництвом чоловіка середнього віку. Дещо менше половини вважають, що керівник повинен бути успішним не тільки в кар’єрі, але й у особистому житті. У ідеалі він повинен бути одруженим і мати двох дітей. А ось питання релігії та національності для багатьох відходить на другий план. Троє із чотирьох опитаних заявили, що для них не є важливою інформацією віросповідання шефа. А двоє із трьох залишать без уваги національність.

Окрім хорошої освіти, досвіду та бажання рухатися вперед, керівник повинен володіти тими якостями, які допоможуть йому в досягненні мети. Перше місце в рейтингу позитивних якостей займають організаторські здібності. На другій сходинці — уміння володіти собою незалежно від ситуації. Далі йде наявність аналітичного і стратегічного мислення. А остання із п’ятірки найважливіших рис характеру — відповідальність. Таким чином, підлеглі хотіли би бачити в керівникові не лише сильну особистість, лідера, який уміє ухвалювати рішення й відповідати за них, але і чудового стратега, готового організувати й повести за собою команду.

В умовах постійних змін на ринку й прагнення компаній пропонувати нові цікаві послуги, дуже цінується "командний дух", уміння в рамках колективу генерувати творчі ідеї. Тому цілком очікувано, що для більшості (67%) офісних співробітників найбільш прийнятним є демократичний стиль керування. Саме цей стиль ґрунтується на колегіальності, довірі, інформуванні підлеглих, ініціативі й творчості. Проте в реальному житті тільки кожного четвертого начальника підлеглі можуть назвати демократом. У той же час дещо менше половини (43%) керівників, на думку опитаних, використовують у взаємодії з підлеглими авторитарний стиль. А найменш ефективним є ліберальне керування. І тут думки начальників і підлеглих практично співпали.

.png_115
.png_115

Крім цього, дещо більше половини, а саме 52%, бажали би працювати під керівництвом харизматичного лідера, а кожен п’ятий хотів би бачити в начальникові дипломата. Більше за все побоюються зіштовхуватися з деспотичними керівниками, дилетантами та одиночками. Разом із тим, кожен п’ятий вважає, що йому доводиться працювати саме з начальником-тираном.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів