Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Онук Ади Роговцевої став героєм параду на Хрещатику

Матвій потрапив на сторінки закордонних таблоїдів

Матвій Скляренко. Фото: facebook.com/LexyMaryana
Матвій Скляренко.
Фото: facebook.com/LexyMaryana

УкраїнськітасвітовіЗМІзвернулиувагунахлопчика,якийсалютуваввформівVIP-секторіпід часпарадуз нагодиДнянезалежностів четвер,24 серпня.Ним виявивсяМатвійСкляренко-онукактриси,ГерояУкраїниАдиРоговцевої.Про цеповідомилакористувачсоцмережпіднікомМарьяшаЛексінасвоїй сторінцівFacebook, яка побачилафотографіюМатвіявЗМІ,-,-пишеінтернет-видання "Публичні Люди".

"Нущоможнасказати,нашМатвійнавсіхсторінкаху всіхіноземнихвиданнях,інавсіхіноземнихканалах!Йогоформанова,купленана його прохання,аджевіндитинаукраїнськихгероїв,патріотівобожнюєіповажаєбільшеніжрізнімультяшніобрази",-написалавона.

Ідодає,щоонукАдиРоговцевої"обожнюєкозаків,азшаблямимало неспить".

"ЗнайомтесяМатвійСкляренко!Батькоякогостоявпід львівськоюбрамоювгарячічасилютого,амамаприбиралавУкраїнському доміпісля "Беркута",іцепритомущовонилюдитеатральноїпрофесії!Пройогогеніальнубабусювзагаліслівнемає!ПриймайУкраїна,мійгерой-МатвійОлексійович!МайбутнійгенералЗСУ",-зазначаєМарьяшаЛексі.

ЩеоднефотозгероємпарадуМатвіємСкляренком тайогобабусеюАдою РоговцевоюоприлюднилавFacebookпершийзаступникголовиВерховноїРадиІринаГеращенко.

2_74

Нагадаємо, 24 серпнявКиєвіпройшоввійськовийпарад,участьвякому взяли4,5тисячіукраїнськихвійськових,втомучислііучасникиантитерористичноїопераціїнаДонбасі.Впершевісторіївпарадібрали участьвійськовізкраїнНАТО.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

Новини партнерів