Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні
События на ТК Украина

Воїни-аніме: японська художниця малює українську війну в стилі коміксів манга

Про нашу країну Нацуме вперше почула в 2014-му, коли читала в соцмережах про події на Донбасі

ХудожницяНацумемалюєукраїнськихкозаківібійцівАТОзвеликимиочимаітрохинаївнимивиразами обличвхарактерномудляЯпоніїстиліманга.

ДоприїздувУкраїну25-тирічнахудожницязакордоном небувала.Про нашу країнуНацумевпершепочулав2014-му,количиталавсоцмережахпро подіїнаДонбасі.Військоватематикаїїприваблювалазавжди.

"Япереглядалавінтернетіукраїнськівійськовіфотографії,події,людейівідчулавсеце.Українськівійськовіменіздаютьсядужемужнімиінадихаючими",-зізнаєтьсяхудожниця
.

Образиукраїнськихвійськовихяпонказмальовувалазфотографійвінтернеті.Усвоїхкартинахпоказуєконтрастміж військовимімирним життям.Любитьмалюватидівчат-воїнів.Аще-цікавитьсяукраїнськимитрадиціями.Тому"Сегодня"відвелихудожницювПаркКиївськаРусь.

Набатьківщиніхудожницідосівисокийінтересдо війнивнаДонбасі.Це-фотографіїяпонськихстрайкболістів.Увійськовій формізшевронамиукраїнськихбатальйонів.Цюкомп'ютернугрутежстворилиза мотивамивійськовогоконфлікту.Уцентрісхідноїкультуритакийінтереспояснюютьтим,щояпонцітежпостійноборолисязасвоюнезалежність.

"Японіядужепідтримуєнасвцьомуконфлікті,томущоїйзрозуміло.Зрозумілийнашгероїзм.Мидужевідрізняємося-миїмоборщ,вониїдятьсуші.Алевонидуженамспівпереживають,вонивважають,щомивисловилисвійсамурайськийдух",-розповідаєкерівникцентрусхідноїкультуриКатеринаСеменова.

ПродовжуватималюватиУкраїнуобіцяєіНацуме.Тим більшетепер,колипобачилакраїнуіїїжителівна власні очі.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів