Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Американські медики створили блеватрон

Блювотну машину вчені придумали унаслідок відсутності аналогічного пристосування в широкому продажі

Фото: Grace Tung-Thompson/ncsu.edu
Фото: Grace Tung-Thompson/ncsu.edu

Медикиз Північної Каролінив США створилиблювотнумашину -блеватрон.

Конструкція машиниє модельноюзменшеною копією, що імітуєроботуротовогоотвори,стравоходу і шлунку,і складається зтрубі камер.Машинадозволяє контролюватитиск і об'ємблювотнихмас, що надходятьзі шлункапо стравоходу врот,і таким чиномдосліджуватиприроднірефлексилюдини.

Компонентимашиниукладенів коробкуз плексигласу(органічногоскла),збокуякої знаходитьсяглинянеобличчя.З ротапристроювизираєтрубка.Блювотнумашинувчені створилиунаслідок відсутностіаналогічногопристосуванняв широкому продажі.

Блювотнурідинаімітуютьрізні розчини,які за своїми властивостями(зокрема,в'язкості),походять наоригінал (нарізнихетапахтравлення).Пристрійвчені хочутьзастосовувати длявивчення поширеннявірусних та іншихчастинокблювоти.

В якостіноровірусів(викликаютькишковий грип)медики використовуютьнешкідливі для людинибактеріофагиMS2.За словами вчених,концентраціявірусних частинок вблювотних масаххворихсильноперевищує такуу здорових.

Дослідження цього питанняепідеміологамиважливодля попередження поширенняважких захворювань.Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: Lenta.ru

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

9 грудняFood

Новини партнерів