Головна Сьогодні

Apple iPhone вбиває найпоширеніша речовина у Всесвіті

В результаті інциденту з газом в Чикаго "померло" 40 смартфонів Apple


Apple iPhone вмирають від "задухи" газом
Apple iPhone вмирають від "задухи" газом

ВоднійзлікареньпередмістяЧикагоставсявипадок,якийвиявивсязгубнимдлясмартфонів AppleIT-фахівецьЕрікВулдріджприустановціМРТ-сканеразауважив,щопісляінсталяціїмедичногоапаратууперсоналуклінікивийшлизладувсісмартфониiPhone.Про цеповідомляєReddit.

СпочаткумедикигрішилинаМРТ-сканер,мовлявелектромагнітніхвилізнищилиелектронікумобільнихпристроїв.Однакпіслядослідженняінцидентуз'ясувалося,що смартфони на Android не постраждалиіпродовжувалипрацювати-вийшлизладувиключноiPhone.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Пізнішепричинузнайшли.Винуватцемінцидентуставрідкийгелій,якийактивнозастосовуєтьсядляохолодженнякомпонентівапаратуМРТ.ПісляустановкиновогоМРТ-сканерастався витік120літріврідкогогелію.Привипаровуваннігазпочаввипаровуватися,розширюватисяінезабаромпоширивсяповсій будівлі.Нагадаємо,щогелійєдругоюза поширеністюречовиноюу Всесвіті,поступаючись першим місцемводню.

"Япомітив,щомобільніпристроїпочалидивно поводитися.Велика кількістьiPhoneпочаливимикатисяодинзаіншим. Установка смартфонівназарядкуне "оживила" апаратиApple.Такожспостерігалисяпроблемизпідключеннямдомобільної мережі,однакWi-Fiловивбезпроблем",-прокоментувавЕрікВулдрідж.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Врезультатіінциденту"померло"40смартфонівігаджетівApple.ВосновномупостраждалиiPhone6іApple Watchвсіхверсій.

ЧомугелійтакзгубновпливаєнаiPhone,вирішилиз'ясуватифахівцізiFixit,перевіряючірізнігаджетинаремонтопридатність.Заїхсловами,молекулигеліюдоситьмалііможутьпошкодитичіпиМЕМС(мікроелектромеханічнісистеми),що застосовуютьсявгіроскопахіакселерометрах.Причиназбоюпов'язаназпереходомAppleнаМЕМСосциляторивиробництваSiTimeзамістькварцовихкомпонентів, що використовуютьсявiPhone 5Sібільшранніхмоделей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Вякості експериментунаправдивістьтеорії,фахівціпровелиексперимент,помістившиiPhone8Plusвгерметичнийпакетзвисокоюконцентрацієюгазу.Ужечерез приблизно4хвилинипристрійвідключився.

Такожвінструкціїєзастереження,що"функціональністьiPhoneможебутипорушенаякщосмартфонзнаходитьсявумовахзвисокоюконцентрацієюпромисловиххімікатів,втомучисліпоблизузрідженихгазів,такихякгелій".AppleрекомендуєзалишитиiPhoneвспокоїнадеякийчас,заякийсмартфонповиненостаточнопровітритисяізновупочатипрацювати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Нагадаємо, що раніше оновлення iOS 12.1 почало гальмувати роботу iPhone 8 і iPhone X, оскількиAppleдодаласпірнуфункціюуправлінняефективністюроботипроцесора.ТакожнезважаючинасвоютехнологічнудосконалістьApple iPhone XS тримає заряд гірше iPhone X.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти