Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Археологи знайшли забуте місто в Ефіопії

Вчені говорять, що розкопки продовжаться в наступному році


Археологи вражені знахідкою. Фото:
Археологи вражені знахідкою.
Фото:
НасходіЕфіопіїкомандабританськихархеологіввиявилазабутемістоХарла,побудованевХстоліттідонашоїери.УсерединіміставиявленомечетьXIIстоліття.КолисьХарлавважавсямістомвелетнів,стверджуютьархеологи,пишеРосійська служба Бі-бі-сі.

МістоХарлабуврегіональнимремісничиміторговимцентром,розповідаєпрофесорТімотіІнсоллзЕксетерськогоуніверситетувБританії.Зайогословами,ремісникимістаспеціалізувалисянавиготовленнібіжутеріїтаювелірнихвиробів.

"НаселенняХарлибулозмішаниміскладалося зіноземцівімісцевих,яківелиторгівлюзіншимикраїнамирегіонуЧервоногоморя,ІндійськогоокеануіможливонавітьАравійськоїзатоки.ВиявленіартефактибулипривезенівмістозМадагаскару,Мальдівськихостровів,зЄменуіКитаю.

"Цевідкриттяперевертаєнашеуявленняпро торгівлювційзабутійархеологамичастиніЕфіопії",-говоритьпрофесорІнсолл.

Узаявікомандиархеологівговориться,щовониплануютьпровестианалізприблизно300тіл змісцевогокладовища,щобдізнатися,щоїлизахороненівдавнинулюди.Розкопкипродовжатьсявнаступномуроці.

Раніше повідомлялось, що в Мексиці відкопали стародавній палац невідомої цивілізації.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів