Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Астрономи виявили 20 позаземних сигналів і не можуть їх пояснити

Вперше їх почали вловлювати в 2007 році, але їх джерело до цих пір не знайдене


Сигнали реєструють у всіх напрямках. Фото
Сигнали реєструють у всіх напрямках. Фото

Заріквченізафіксували20швидкихрадіовсплесков,природаякихдлядослідниківпокизалишаєтьсяневідомою.Особливістьцихтаємничихпозаземнихсигналіввтому,щозавесьрікїхбуловиявленобільше,ніжзаостанні10років.

Швидкірадіовсплесков(Fast Radio BurstsабоFRB)-цекороткі,аледужепотужнірадіосигналиневідомогопоходження,якіреєструютьсяповсьомукосмосу.Впершеїхпочаливловлюватив2007 році ідоцих пір не знайденеїхджерело
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Єдине,щовдалосявивчити,цеїхприблизну відстань-вонизнаходятьсядалекозамежаминашоїгалактики,десьнаіншомукраюВсесвіту.Існуютьтеорії,нібитоцеможутьбутичорнідіри, що випаровуються,нейтроннізіркиякі зливаються, іпульсари, що перетворюютьсявчорнудіру.Однозначноївідповідінемаєдо цього дня.

Нагадаємо, що раніше астрономи зафіксували інопланетний сигнал, а на Місяці виявили аномальні явища і знаходили сліди давнього життя.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: phys.org

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів