Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Брак iPad – це нормально: Apple відмовляється визнавати проблеми

Apple відмовилася визнавати проблеми з погнутим корпусом iPad Pro, не вважаючи це браком

"Брак" є побічним ефектом виробництва. Фото
"Брак" є побічним ефектом виробництва. Фото

Користувачі нових планшетів iPad Proзіткнулисязнеприємною проблемою-корпуспристроювиявивсяпогнутим.СлужбупідтримкиAppleзаполонилимасовіскаргивідвласниківпланшетів,вартістюдо 1899доларів.

ОднаквідповідьAppleз приводумасовоїпроблемишокуваласвоїмцинізмом:"ЯкщоiPad Pro2018прямозкоробкитрохизігнутий,не хвилюйтеся-ценормально".Про цекомпаніяповідомилажурналістамавторитетноговиданняThe Verge,якіспробувализ'ясуватипричину.

19ab07778940cd0cc39560ecbf2c41ae
ТонкийкорпусiPad Proможелегкозігнутися
Фото: The Verge

ЗасловамиApple,подібний"брак"єпобічнимефектомвиробництватонкогокорпусу, слабкого навигин.Алепрес-службакомпаніїзапевняє,щоподібнапроблемазкорпусомне вплиненапродуктивністьiPad Pro.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Найчастішекорпусгнетьсяврайонілініїантени,якарозділяєдвіметалевівставки,алеіверсіябезпідтримкистільниковогозв'язкутакожсхильна допроблеми.

e5a9c07f45075cba6c597bf76ad32939
КорпусiPad Proзгинаєтьсяврайоніантени
Фото: The Verge

ПодібнийвідповідьAppleозначає,щокомпанія небудеповертатигрошізапланшети зподібнимипроблемами,не визнаючиїх браком.Швидше за все ті,хто купиввофіційномуApple StoreпланшетиiPad Pro2018не отримаютьгарантійногообслуговуванняабоне зможутьзамінитибракованіпристрої.

Нагадаємо,щоранішеблогеридемонстрували,як Apple iPad Pro легко зігнути і зламати. Також було розкрито головний секрет нових iPad Proпро апаратну начинку планшета. 

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: The Verge

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів