Головна Сьогодні

Доведено існування дев'ятої планети

Вчені вже кілька років припускають, що далеко від Сонця кружляє ще одна планета нашої системи


Планет насправді більше. Фото:
Планет насправді більше.
Фото:

Астрономи знайшли невелике космічне тіло, орбіта якого може бути пояснена тільки одним фактом: ще одна, куди більша планета ховається від нашого погляду, але впливає на тіла навколо себе.

Вчені вже кілька років припускають, що далеко від Сонця кружляє ще одна планета нашої системи, і останні кілька років її шукають. Все почалося в 2016 році, коли астрономи в ряді віддалених об'єктів Сонячної системи виявили якусь дивну закономірність. У всіх з них була дуже цікава орбіта, вони оберталися під кутом до всіх інших планет системи
.

Спостереженняприпускали,щонаїхорбітивпливаєгравітаціяіншого,кудибільшмасивноготіла.Тепержезнайденийщеодиноб'єктз дивноюорбітою.Орбітаоб'єкта2015BP519йдепідкутомв54градусив порівнянніпрактичноз усімусерединіСонячноїсистеми,інайбільш правдоподібнимпоясненнямтакоїаномаліїєсамеіснуваннядев'ятої планети.

Знайтицюпланетуважко, оскількивонатемнаізнаходитьсядужедалековідЗемлі,набагатодаліПлутона.

Про те, які кліматичні зміни прогнозують вчені, дивіться на відео нижче:

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти