Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Дорога помилка: iPhone XS страждають від жахливих проблем зі зв'язком

Власники відзначають погану якість дзвінків, а сама мережа стала погано ловити


Apple iPhone стали жахливо ловити сигнал Фото
Apple iPhone стали жахливо ловити сигнал Фото

ЧерезмісяцьвикористанняiPhone XSіiPhone Xs Maxкористувачізнаходятьвцихсмартфонахвсебільшенедоліків,про якірозповідаютьнафорумахReddit,MacRumorsіApple.Однієюзголовнихпроблемвиявилисяпроблемизмобільним зв'язком.

Власникивідзначаютьпогану якістьдзвінків,асамамережасталапоганоловити.Appleвзяласязарозслідуванняцієїситуації,якувженазиваютьдругим"антеннагейтом"схожіпроблемизізв'язкомбулиуiPhone4в 2010 роцічерез технічнийпрорахунокзантеною
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Щоб з'ясувати причину порушенняфахівціAppleпопросилийоговстановитинасмартфонутилітудлявідстеженняпідключеньсмартфонадо станційстільниковогозв'язку-цеявновказує,щоAppleсерйозно ставитьсядоданоїситуації.

Відзначимо,щоне такдавновийшлановабета-версіяоновленняiOS12.1зверсієюпрошивкимодему1.01.20-1проти1.01.12упопередньоїiOS12.1beta1.Алепокинеясно,чи допомоглизмінивновій прошивцівирішитипроблемизбездротовим зв'язком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Якоюбврезультаті невиявиласяпроблема-апаратною абопрограмною,Appleвжезаймаєтьсяїївирішенням.

Нагадаємо, що раніше у Apple iPhone XS знайшли неприємний сюрпризвонивідмовляютьсязаряджатися.Експертитакожз'ясували,щоновіАйфонивпускатине можнаiPhone XS і XS Max швидко ламаються після падіння. Однак з іншого боку екран iPhone XS визнали кращим у світі.


Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: ITC

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів