Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Facebook дозволив додавати відео до коментарів

Також компанія в червні 2016 року надала користувачам можливість публікувати кругові панорами

Нова опція відповідає напрямку розвитку Facebook
Нова опція відповідає напрямку розвитку Facebook

РозробникисоціальноїмережіFacebookнадаликористувачамможливістьвставлятивідеовкоментарідо записів,йдетьсявблозікомпанії,-повідомляє nplus1.ru.

Як пише керівник проектуБобБолдуін(Bob Baldwin),ідеяновогосервісузародиласявході50-гозаходуHackathonвлютому2016 року.Додаваннявідеодо коментарівпрацюєвбраузернійверсіїсоцмережі,атакожвдодаткахдляAndroidіiOS.

Створеннямсервісузаймаласята самакомандапрограмістівзМенло-Парку,Лондона,Нью-ЙоркаіСіетла,щоранішереалізуваламультимедійнізаписи,потоковевідео,атакожфункціїдодаванняфотоістікерівдо коментарів.

Новаопціявідповідає напрямкурозвиткуFacebook,останнім часомвсебільшеприділяєувагувізуальнимсервісам.КрімMultimedia PostsіLive Videoкомпаніявчервні2016рокунадалакористувачамможливістьпублікуватикруговіпанорами.

За прогнозамиCisco Visual Networking Index,до 2020 року82 відсоткивсьогокористувальницькоготрафікувінтернетіприпаде на часткувідео.Длятогощобпереглянутивсі відеозаписи,якідо цьогочасубудутьпередаватисявМережізамісяць,користувачевізнадобитьсяблизькоп'ятимільйонівроків.

Нагадаємо, хакеризламалиакаунтиЦукерберга в Twitter і Instagram.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів