Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

"Хаббл" сфотографував невідомі космічні об'єкти

Учені звернули увагу на таємничі освіти в газопиловій диску молодої зірки

Фото: v-kosmose.com
Фото: v-kosmose.com

Вчені з Паризької обсерваторії виявили на космічних знімках таємничі рухомі хвилеподібні об'єкти, повідомляється в науковому журналі Nature.

Команда дослідників під керівництвом Антоні Бокалетті проаналізувала знімки, зроблені космічним телескопом "Хаббл" в 2010 і 2011 роках.

Учені звернули увагу на таємниче світло в газопиловій диску молодої зірки AU Мікроскопа (AU Microscopii). Вона знаходиться в сузір'ї Мікроскоп на відстані близько 32 світлових років від Землі. Це невелика тьмяна зірка, віднесена не тільки до класу червоних карликів, а й до класу спалахуючих змінних зірок.

Читайте також: В NASA показали унікальний вибух на Сонці

Вивчаючизнімки"Хаббла", астрономивідкрилиневідомі науціструктури всерединіпиловогодиска навколозірки.На їхню думку,вони являють собоюшвидко рухоміхвилі, не схожі нінаодин ранішеспостережуванийкосмічний об'єкт.Природуцих"хвиль"покирозгадатине вдалося,так щоастрономиотримали новутаємницю.У звітісказано,що загадкове світлопереміщаєтьсяз величезною швидкістюдо 40000кілометрів на годину.

Зараз команда дослідників перевіряє різні версії виникнення феномена. За однією з них, "хвилі" могли стати наслідком потужного спалаху, вирвана з прилеглої планети велика кількість матерії.Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

Новини партнерів