Головна Сьогодні

Hyundai створила справжній костюм Залізної людини

Компанія створила робота, який допоможе людині переміщатися і носити непідйомні вантажі

Костюм створений спеціально для працівників заводів, солдатів і люде
Костюм створений спеціально для працівників заводів, солдатів і люде

Багато хто мріяводягнутикостюмЗалізної людини,акорейськакомпаніяHyundaiзробилацеможливим.Вонаствориларобота,якийдопоможелюдиніпереміщатисяіноситинепідйомнівантажі.

Якповідомляє"Знай"з посиланнямна Cnet, автовиробникзПівденноїКореїпоки неанонсувавдатувипускусвоготворіннянаринок,алевжепровіввсі можливітести.Костюм -цероботизованийекзоскелетсиньогокольору.Нафотографіїможнапобачити,яклюдинавньомулегкопіднімаєважкіпредметиішвидкопереміщаєтся.

УHyundaiповідомили,щоцейкостюмстворенийспеціальнодляпрацівниківзаводів,солдатів ілюдейзобмеженимиможливостями.Інвалідизможутьвільнопереміщатисяпомісту,абійціарміїзможутьдолативеликівідстанізначношвидше,причомузповноюамуніцією.

ОднакпокиекзоскелетвідHyundaiне маєнічого спільноговпланізовнішностізізнаменитимкостюмомТоніСтарка.Передвипускомтворіннянариноккомпаніяплануєзробитийогобільшпривабливимдляпокупців.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти