Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Інопланетяни не виходять на зв'язок через внутрішні інтриги – вчені

Деякі фахівці сумніваються в правдоподібності гіпотези

Фото: hvylya.net
Фото: hvylya.net

Людство досі не знайшло розумну позаземне життя через те, що у Всесвіті існує закритий клуб інопланетян, які активно спілкуються один з одним і приховують факт свого існування від Землі і її мешканців.

Шотландський астроном Данкан Форган з Сент-Ендрюського університету вирішив перевірити правдоподібність гіпотези, висунутої Фермі. Останній заявив, що існує такий "Галактичний клуб", до якого увійшли просунуті позаземні цивілізації.

Правда деякі вчені стверджують, що інопланетяни не можуть організувати такий клуб через складнощі в комунікаціях і неможливість утримання всіх позаземних цивілізацій від випадкового контакту з землянами.

Форган зацікавився цією проблемою і порахував число цивілізацій в Чумацькому Шляху, що виникали з моменту появи галактики і по сьогоднішній день, визначивши число можливих культурних зв'язків між ними.

Як показали розрахунки, існування єдиного клубу прибульців неможливо через гігантські відстаней між різними регіонами Галактики, однак наявність декількох локальних коаліцій прибульців, здатних ефективно підтримувати зв'язки один з одним, може вирішити задачу ізоляції Землі
.

Відео: ІдеальнокруглеозеровАргентиніназвалибазою інопланетян

Цецілкомможливо,якщоцивілізаціїприбульцівбудутьз'являтисяпоручодин з однимдоситьрідко,ібудутьіснуватипонад250 тисячроків.Людство,за попереднімиоцінками,живенаЗемліблизько190 тисячроків.

Звичайно,всі цірозрахунки,якпідкреслюєФорган,не говорятьпро те,щотакісоюзиінопланетяндійсноіснують.Вонипростовказуютьнате,щоіснуваннязакритогоклубу,що охоплюєвсюГалактику,навряд чиможливо.

Набагато ймовірнішепоявалокальнихкоаліційприбульців,які переховуютьсявідземляннезалежноодин від одного,резюмувавФорган.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: Росбалт

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

Новини партнерів