Головна Сьогодні

Ізраїльтяни показали модульного бойового робота

На RoBattle можна встановити колеса або гусениці в залежності від типу місцевості, на якій він буде використовуватися

ІзраїльськакомпаніяIAIпредставилановогомодульногоназемногобойовогороботаRoBattle,якогоможнавикористовуватидлявиконаннярізноманітнихзавдань,включаючизахиставтоколон,відволіканняувагипротивникаірозвідку.Згідно з повідомленнямкомпанії,публічнадемонстраціяроботавідбудетьсянавиставціозброєньEurosatory,якапройдевПарижі13-17 червня2016 року,-передає N+1.

Модульнаконструкціяроботадозволяєшвидковстановлюватинаньогонеобхідненавантаження,включаючирізнісистемиуправління,модулікартографуванняврежиміреальногочасу,сенсори,маніпуляториабоозброєння.НаRoBattleможнавстановитиколесаабогусеницівзалежностівідтипумісцевості,наякійвінбудевикористовуватися.

ШестиколіснийроботRoBattleотримавкерованунезалежнугідравлічнупідвіску,що дозволяєзмінювативисотуустановкидлякожногоколесаокремо.Такетехнічнерішеннядозволилодобитисявисокоїпрохідностіробота.ІншіподробиціпроRoBattleпокиневідомі.

Як повідомлялось, Польща запускаєсерійневиробництвороботів-саперів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти