Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Як безпілотні човни ВМФ США захищають гавані від вторгнень ворога

У флоті вважають, що з часом автономні катери зможуть здійснювати місії супроводу, доставляти припаси на берег, очищати акваторії від мін, а також ставити їх

Управліннявійськово-морськихдослідженьВМФСШАпродемонструвалоздатністьбезпілотнихчовнівзахищатигаванівідвторгненьворога.Безпілотникидіютьнезалежновідлюдей-операторів,звільняючиморяківвідтяготпатрулювання,-пише Popular Mechanics.

Проектмаєназву"Рой2"івикористовуєневеликіавтономніпатрульнікатеридляспостереженнязагаванями.Чотирибезпілотникаможутьспільнооточитиневідомесудно,ідентифікуватийогоі"вжити необхідних заходів",тобтозалишитивспокоїабожзробитищосьінше.Поки,правда,катерине озброєні.

Автономнаройовасистемабулавпершепродемонстрованав2014 році,коливоназахищаласимуляціюкораблявідсимуляційпротивника.У флотівважають,щоз часомавтономнікатеризможутьздійснюватимісіїсупроводу,доставлятиприпасинаберег,очищатиакваторіївідмін,атакожставитиїх.

Уцихрояхзадіянідвіключовітехнології.По-перше,здатністьчотирьохпатрульнихкатерівділитисяситуаційноюобстановкою,отриманоювідрадарів,а,по-друге,здатністькатерівколективноприйматирішення.Портативний пристрійпідназвоюCARACaS(Контрольнаархітектурадляробокомандісприйняття)можебутивстановленопрактичнонабудь-який човен,післячоготастанеповноціннимботомрою.Ітількичасможесказати,нащощебудутьздатнітакісистеми.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів