Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Китай підозрюють в створенні потужної кліматичної зброї

Китайці побудували на острові загадкову кліматичну станцію


Кліматична зброя вкрай небезпечна.
Кліматична зброя вкрай небезпечна.

У Китаї приступили до зведення на острові Хайнань станції, яка, за офіційними даними, покликана буде досліджувати іоносферне розсіювання високочастотних радіохвиль – аналог американської програми HAARP, що працює на Алясці.

І хоча в даному випадку, як це йде справа і з комплексом HAARP, мова йде виключно про наукову роботу, подібний іоносферний зонд, впевнені багато аналітиків світу, буде використовуватися в першу чергу у військових цілях (в якості зброї або захисту від нападу).

Досить згадати, що американський комплекс постійно знаходиться в центрі всіляких скандалів, пов'язаних із застосуванням кліматичної зброї. Не виключено, що і китайський аналог займеться подібними експериментами, здатними порушити кліматичну рівновагу на нашій планеті
.

Причому,якщокомплексHAARPзнаходитьсяу віддаленомувіджвавихповітрянихтрасівеликихмістрайоні(Аляска),тоострівХайнань-дужезручнемісцедляконтролюрухувцьомурайонілітаків,кораблівіпідводнихчовнівза допомогоюпорушенняїхсистемзв'язкуза допомогоюпотужногоелектромагнітноговипромінювання.Це,вважаютьексперти,відповідаєпланамкерівництваКНРщодо зміцненнянаціональноїбезпеки.

З іншого боку, на Далекому Сході з'явиться ще одна станція, здатна впливати на погоду в цьому регіоні, а значить і на всій території планети. І якщо HAARP дійсно порушує кліматичну рівновагу на Землі, як стверджують багато вчених, то в парі з китайським іоносферних зондом це буде, як то кажуть, щось з чимось. І що загрожує нам, жителям Землі, після цього, ніхто сказати сьогодні не може.

Про те,якікліматичнізмінипрогнозуютьвчені,дивітьсянавідеонижче
:

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: esoreiter.ru

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів