Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

На краю Сонячної системи виявили щось неймовірне

Далеко за межами Плутона зонд натрапив на невидиму "стіну"


На краю Сонячної системи зафіксована невидима
На краю Сонячної системи зафіксована невидима

Місіяапарату"Новігоризонти"підійшладокраюСонячноїсистеми-зондзафіксувавщось,про щотакдавнопередбачали вчені.Навидаленні6 мільярдівкілометріввідЗемлідалекозамежамиПлутоназонднатрапивна"стіну".

По всійвидимості,апаратвиявивознакунайдальшихмеждосяжностісонячноїенергії-стінуводню.Вимірювання"Новихгоризонтів"збіглисязпоказаннями"Вояджерів",запущенихдоцієїобласті30років тому
.

picture2_u-orbity-plutona-_285234_p0
Зонд "Нові горизонти"
Michanikos.gr

СвітлоСонцяпосилаєзарядженічастинкив різні боки,івонипризводять до того,щочасткиводнювпросторіміжпланетамививільняютьхарактернеультрафіолетове світло.ВкінцевомупідсумкуенергіяСонцяслабшає,створюючикордон,деміжзорянийводеньнакопичуєтьсянакордонівихідноготиску,викликаногоенергієюсонячноговітру.

За допомогоюінструментуAlice,встановленогона"Новихгоризонтах",вченіотримали360-градуснийоглядультрафіолетовоговикиду.Аленапевній відстанівідСонцядо цього сигналудодаєтьсяяскравість,можливо,відчастокводнюзамежамиСонячноїсистеми,що взаємодіютьздалекимимежамисонячноговітру.

Нагадаємо, що раніше NASA показало найвіддаленіше космічне фото і нові відео прольоту над Плутоном і Хароном.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: Hi-News

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

Новини партнерів