Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

NASA опублікувало знімок потужної бурі на Юпітері

Ураган обертається проти годинникової стрілки

Буря на Юпітері. Фото: twitter.com/NASAJuno
Буря на Юпітері.
Фото: twitter.com/NASAJuno
Автоматичнаміжпланетнастанція"Юнона",створенаНаціональнимуправліннямз аеронавтикиідослідженнякосмічногопростору(NASA),зробилазнімокмасштабногоураганунаЮпітері.Про цеповідомляєУНН з посиланням на сайт NASA.
"Ураганобертаєтьсяпротигодинникової стрілки.Темнішіхмари,яквважають,розташовуютьсянабагатонижчеватмосфері,ніжбільшяскраві.Під часштормунапланетіхмаритягнулисямайжена7-12км",-йдетьсявповідомленні.

Відзначається,щовмоментствореннязображення, 24 жовтня2017о 10:32ранку,космічнийкорабельзнаходивсянавідстаніблизько 10108 кмвідвершинхмарЮпітера.


Якповідомлялося,вченіНАСА,відповідаючиназапитання користувачів Reddit, назвали можливі строки виявлення позаземного життя, повідомляє космічне агентство.
"Ядумаю,щочерездвадцятьроківмизнайдемоодногоймовірногокандидата",-вважаєТонідельГеніозІнститутукосмічнихдослідженьГоддарда(Нью-Йорк).Вченийвважає,щоінопланетне життяможесильновідрізнятисявідземного,однакдляпочаткунайпростішешукатианалогиземнихорганізмів.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів