Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

NASA планує ставити в космосі досліди на людях

Інформація про те, як впливає невагомість і космос на людину в тривалій перспективі необхідна для організації далеких перельотів, наприклад, на Марс


NASA розпочало унікальний експеримент. Фото:
NASA розпочало унікальний експеримент.
Фото:

Два роки тому NASA почало унікальний експеримент. Воновідправилолюдинувкосмоснарікзметоюподивитисянарезультати."Піддослідноюсвинкою"ставастронавтСкоттКеллі,уякогодо того жзалишивсяблизнюкнаЗемлі.КолиКелліповернувся,уньогоійогобратавзялианалізи,із'ясували,щоулюдини,якапровелаукосмосірік,єзміниівмозкуінавітьвгенах.

ВесьминулийрікNASAвивчалоефекти,якічинитьналюдинуневагомість,іоднезрозумілоточно:потрібнобільшематеріалів,азначить,вкосмостребавідправитищебільшеастронавтів.

"БезсумнівуПрограмадослідженьлюдинидужехочевідправитинаорбітущекількаастронавтівнатривалийтермін,інаше завдання-постаратисявиконатицю вимогу",-говоритьДенХартман,заступникдиректорапрограмиМКС.

ДаліХартманзазначаєнаступне:"Яне бачуможливостейздійсненняцьогоексперименту,покимилітаємона "Союзах".Алеяктількивсправувступлятькомерційнікоманди,імидоб'ємосярегулярності,тодіастронавти,що залишаютьсявкосмосінацілийрік,станутьзвичайною справою".

Інформаціяпро те,яквпливаєневагомістьікосмосналюдинувтривалійперспективінеобхіднадляорганізаціїдалекихперельотів,наприклад,наМарсабонавітьдлябудівництвакосмічноїбазинаМісяці.

Нагадаємо, в США успішно запустили ракету, в розробці якої приймала участь Україна.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів