Головна Сьогодні

Знайдено спосіб отримати Microsoft Word безкоштовно

У Microsoft Office знайдений спосіб обійти вимогу до придбання ліцензії


У Office 2019 є спосіб використовувати йо
У Office 2019 є спосіб використовувати йо

Якщоувасєкомп'ютер,ноутбук,планшетабосмартфон,івихочетевстановитиMicrosoft Office,існуєспосіботриматийогобезкоштовно,хочаіздеякимиобмеженнями.24вересняMicrosoftанонсувалановуверсіюOffice2019,вякувходятьновіWord,Excel,PowerPointіінші.

НовастратегіяMicrosoftдляOfficeполягаєвповнійадаптаціїWord,ExcelіPowerPointпідмобільніпристроїiOS,Androidізбільшеннітермінуїхпідтримкидоп'ятироків
.

5a7e2ff549060_msoffice.jpg.890c267beec47f8f09f245562b244922
Microsoft Office 2019 безкоштовно працює на планшетах з діагоналлю екрану до 10,1 дюймів
Фото: taxidromos.gr

ОсобливістьновоїліцензійноїполітикиMicrosoftполягаєвтому,щовідкривати,читатиіредагуватидокументиWord,ExcelіPowerPointбезкоштовноможнатількинапристроїзекраномрозміромменше10,1дюйма.ТобтоOffice2019фактичноможнакористуватисябезкоштовнозповнимфункціоналомнапланшетахісмартфонахAndroid,iOSіWindows.

Якщовикористовувативеликийпланшет,ноутбукабонастільнийПК,тобезактиваціїOffice2019документиможнатількипереглядати,алеприцьомузберігаєтьсяповнафункціональністьдляпередплатниківOffice365.Цеозначає,щонаiPadзекраном9,7дюймівможнаповноціннокористуватисяOffice2019,аленаiPad Proз12,9-дюймовимекраномофіснийпакетдоведетьсяпридбати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

ЯкщоOffice2019не по кишені,тоіснуютьпрекрасніальтернатививособітакихбезкоштовнихофіснихпакетів,якLibre OfficeабоWPS Office,якіпідтримуютьбудь-якіформатидокументівMicrosoft.

Нагадаємо, що раніше Microsoft відмовляється від операційної системи Windows 8а Apple готує "приманку" для користувачів Windows.

Всі подробиці в спецтемі Корисні поради: як налаштувати комп'ютер і смартфон

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Techadvisor

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти