Головна Сьогодні

Знайдено свідоцтво відвідування Землі інопланетянами

Знайдений в 1973 році металевий об'єкт поставив у безвихідь уфологів і вчених

Фото: hvylya.net
Фото: hvylya.net

Предмет,виявленийархеологамипід часрозкопокнаберегахрічкиМарошвТрансільванії,викликавувченихподивідавпривідприпустити,щовдавнічасиРумуніювідвідалиінопланетяни,пишевиданняThe Mirror.

Цейметалевийоб'єктбуввиявленийщев1973 році,алетодійогонепіддалиретельному вивченню.Першідослідженняпоказали,щовінявляє собоюсплавз12металівіна90%складається залюмінію.Вікоб'єктастановитьприблизно250 тисячроків
.

Відео: ІдеальнокруглеозеровАргентиніназвалибазою інопланетян

Правда,пізнішез'ясувалося,щозагадковому предметуможебутиівсього400років,алецене можепереконатиуфологів.Справавтому,щолюдствонавчилосяробититакісплавивсього200років тому,томуцейпредметвсеодноможебутиінопланетногопоходження.

Заразміжвченимиіуфологамиведутьсярозпаленідебатипро походженняцьогооб'єкта.Тимчасом,вінз'явивсянаекспозиціївісторичномумузеїмістаКлуж-Напока.Вописіекспонатасказано,щойогопоходження невідоме.

Ранішевченівисунулигіпотезупро те, що людстводосі незнайшлорозумнепозаземне життячерез те,щоу Всесвітііснуєзакритийклубінопланетян,якіактивноспілкуютьсяодин з одниміприховуютьфактсвогоіснуваннявідЗемлііїїмешканців.


Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Вести.Ru

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти