Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Невідомі істоти знайдені на дні Індійського океану

Глибоководні істоти живляться гарячим розчином, який виходить з гідротермальних джерел

Фахівці досліджують новий вид морських мешканців. Фото: University o
Фахівці досліджують новий вид морських мешканців.
Фото: University o

ВченізВеликобританіївиявилинадні Індійськогоокеанушістьновихвидівморськихмешканців,повідомляєтьсянасайтіУніверситетуСаутгемптона.

КомандапідкерівництвомдоктораДжонаКопліза допомогоюглибоководногоапаратуROVобстежилапридоннуобластьрозміромзфутбольнеполе.Вонарозташовананапівденному заходіІндійськогоокеанунаглибині2800 метрів
.

Читайте також: В печерахХорватіївиявили"пекельну"істоту

Цемісце відомепідназвою"Подихдракона",оскількитамзнаходятьсяпідводнігідротермальніджерела.Угарячій водінадніібуливиявленіранішеневідомінауціістоти-новівидикрабів,равликівіхробаків.Вониховаютьсявмінеральнихшпилях,відомихяк"вентиляційнітруби".Деякідосягаютьвисотидвоповерховогобудинку.

Глибоководніістотиживлятьсягарячимрозчином,якийвиходитьзгідротермальнихджерел.Дослідникивідзначають,щошпилібагатізолотоміміддюівжепривернули увагукомпаній,що займаються видобуткомкориснихкопалин.


Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів