Головна Сьогодні

Новий сервіс від Apple виявився провальним

Видавці розчаровані сервісом Apple News+ через велику кількість "глюків"

Фото: TechSpot

На весняній презентації Apple представила новітній сервіс Apple News+, який був продемонстрований разом з іншими новинками в області інтерактивних розваг. Запуск відбувся менше місяця назад, але видавці вже невтішно висловлюються про новинку від Apple. Ресурс Digiday, який намагався просувати свій контент, детально розповів про проблеми в спілкуванні з Apple і роботі з новинним сервісом.

Apple запевняла, що надасть ресурси для видавців по дизайну і з шаблонами статей для коректного відображення в Apple News+. В результаті з'ясувалося, що обіцянка виявилася наполовину вірною – це підтвердили п'ять неназваних джерел, які мають пряме відношення до видавництв.

"Apple утримується від надання макетів для статей та іншого контенту. Доступні варіанти залишають бажати кращого", – стверджують джерела.

Digiday повідомляють, що деякі видавці розчаровані в спілкуванні і процесі взаємодії з Apple. Компанія надала для всіх адреси електронної пошти, куди вони зможуть звернутися за допомогою, але великі представники видавничого бізнесу отримали запрошення на закритий канал в Slack і отримують більше зворотного зв'язку.

Фото: TechSpot

"Невелика група обраних видавців була запрошена до приватної кімнати Slack, де вони можуть безпосередньо зв'язуватися з Apple. Вони намагаються взаємодіяти з фаворитами. Це завжди добре для великих гравців, але не для нас", – висловлюють невдоволення кілька джерел.

У процесі створення контенту для Apple News+ більшість видавців перетворюють PDF в формат сервісу. Джерела Digiday повідомляють, що ця технологія досить "глючна". Після конвертації формату PDF видавці самі вирішують чи потрібно форматувати отриманий контент вручну або можна залишити без змін.

Всі джерела зійшлися на думці про те, що проблеми, присутні на етапі запуску сервісу, потрібно терміново вирішувати. В іншому випадку про довгострокові відносини не може бути й мови, якщо Apple не змінить свій підхід. На даний момент не ясно, що зробить компанія для підтримки відносин з дрібними і середніми видавництвами. Якщо ці проблеми не будуть вирішені, Apple News+ ризикує стати колекцією PDF за 9,99 доларів на місяць.

Нагадаємо, що на початку 2019 року Apple перенесла свої сервіси Apple TV на телевізори Samsung. Також Apple зіткнулася з низкою проблем зі смартфонами iPhone XS– вони "гальмують" і це неможливо виправити.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: iguides.ru

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти