Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Виявлено скам'янілості, які розкажуть про глобальне потепління минулого

Вивчення того, як це відбувалося в давнину, допоможе запобігти катастрофі для планети в майбутньому

Глобальне потепління. Фото: pixabay
Глобальне потепління.
Фото: pixabay

Скот Уінг протягом десяти років досліджував місцевість Біг-Хорн. Не так давно йому вдалося виявити унікальні скам'янілі листя, які допоможуть дізнатися йому про шкоду глобального потепління.

За словами фахівця, його знахідка дуже важлива для сучасного світу. Він стверджує, що люди не можуть змінити минуле, але дослідження можуть допомогти запобігти подібному в майбутньому. Скам'янілості були сформовані в той період часу, коли в атмосфері планети спостерігалася висока концентрація вуглекислого газу. В подальшому він перетворився в корисні копалини, однак для цього потрібно близько 150 тисяч років
.

Вінстверджує,щовтой часнапланетіспостерігавсяефект,схожийзглобальнимпотеплінням.Різке зростаннясередньоїтемпературинегативнопозначивсянажиттіпредставниківдавнини.Цепризвелодо вимираннябагатьохвидів,якназемних,такіморських.Високаконцентраціявуглецювповітрізробиламорятеплішеізробилаводубільшкислою.Цеспровокувалоглобальнізміниу флорііфауніокеанів.
СкотУінгзазначає,щодокладне вивченнятого,якцевідбувалосявдавнину,допоможезапобігти катастрофідляпланетивмайбутньому.
Про те, як американські вчені друкують фігури з води, дивіться на відео нижче:

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: vladtime.ru

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів