Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Психологи з'ясували причини виникнення агресії у дітей

Науковці спостерігали за респондентами протягом 4-х років, коли діти знаходилися у віці 8-12 років

Фото: архів "Сегодня"
Фото: архів "Сегодня"

За словами провідних наукових працівників, їм вдалося з'ясувати причини появи агресії серед дітей, повідомляє "Ортодокс".

Як повідомили автори проектів, коли дитина спостерігає збоку за агресивною поведінкою людей, вона автоматично налаштовує себе на ідентичну хвилю, активізуючи в своєму мозку окремі речовини. Слід зауважити, що під час здійснення експериментів медики задіяли 1299 хлопчиків і дівчаток разом з їхніми батьками. Учасники дослідів проживали у восьми країнах світу.

Науковці спостерігали за респондентами протягом 4-х років, коли діти знаходилися у віці 8-12 років. Зазначається, що об'єктом досліджень стало вивчення поведінкових особливостей дітей, а предметом здійснення дослідів – самі учасники випробувань. За словами вчених, поставлена задача була досягнута, коли психологи зафіксували цікавий взаємозв'язок.

Виявилося, що діти виявляють агресію у відповідь на схожі емоції в інших людей. Іншими словами, як тільки дитина помічала акт ворожості, в її мозку активізувалася окрема речовина, що впливає на психіку. На думку фахівців, дітлахи не завжди правильно розцінюють емоції дорослих.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

Новини партнерів