Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Шторми і сильні зливи: до чого призведе глобальне потепління через 25 років

За словами вчених, період в 25 років вони вибрали, оскільки тенденцію до потепління на цьому проміжку часу вже не вдасться змінити ніякими заходами

Зливи стануть сильнішими. Фото: pixabay
Зливи стануть сильнішими.
Фото: pixabay

У найближчі 25 років десятки мільйонів людей опиняться під загрозою через глобальне потепління. Причиною стануть природні катаклізми, які викличуть розливання річок, з'ясували вчені, опублікувавши результати дослідження в журналі Science Advances.

Відповідно до їхніх висновків, збільшення температури посилить шторми і зливи стануть ще сильнішими в багатьох частинах світу, в тому числі і в Африці. Вчені заявляють, що це значно збільшить ризик повеней, не пов'язаних з підвищенням рівня Світового океану.

Тому для захисту населення таких регіонів, як Центральна Європа, Африка, Центральна та Північна Америка, Індія, Пакистан, Індонезія і Китай, буде потрібно вжити серйозних заходів, вважають вчені.

В іншому випадку під ударами природних катаклізмів в майбутньому можуть виявитися десятки мільйонів чоловік. Як підрахували американські вчені, в США і Канаді число людей, що проживають в зоні ризику, збільшиться з 100 тисяч до мільйона, а в Китаї – досягне 55 мільйонів.

За словами вчених, період в 25 років вони вибрали, так як тенденцію до потепління на цьому проміжку часу вже не вдасться змінити ніякими заходами. "Все, що буде після цих 25 років, залежить від того, що ми зробимо сьогодні", – цитує видання Scientific American одного з авторів дослідження Андерса Леверманна.

Раніше інші вчені з'ясували, кому загрожує глобальне потепління. Дослідники вивчили реакцію тихоходок на різні чинники, пов'язані з глобальним потеплінням.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: gazeta.ru

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів