Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Таємниця Бермудського трикутника повністю розкрита

Метеорологи займалися дослідженням в цій області і прийшли до висновків, які можуть поставити крапку в питанні


Загадка катастроф розкрита. Фото з відкри
Загадка катастроф розкрита. Фото з відкри

Область Бермудського трикутника є найбільш таємничим і небезпечним місцем в Атлантичних водах. З давніх-давен тут зникала повітряна і морська техніка з усім екіпажем на борту. Циніки справедливо помічають, що аномалії в цьому районі відбуваються з цілком з'ясованих причин: навігація тут досить непроста, є наявність численних мілин, а миттєві шторми і циклони забирають життя пілотів і моряків.

З точки зору логіки ці аргументи звучать переконливо, але як скептики пояснять той факт, що зникнення техніки в Бермудах в рази перевищує число зникнень на будь-якій іншій ділянці Атлантичного океану
?

cover122740
Бермудський трикутник
З відкритих джерел

МетеорологизАмерикизаймалисядослідженнямвційобластііприйшлидопевних висновків,які,нарешті,можутьпоставитижирнукрапкувісторіїтаємничоготрикутника.

МетеорологСтівМіллерзКолорадоблизько10роківзаймавсядослідженнямпогодивзагадковій зонііразомзі співробітникамибереговоїохорониприйшовдодужецікавихіправдоподібнихвисновків.Причинабермудськоїнебезпеки,на його думку,криєтьсявповітрянійаномаліїцієїтериторії.Длятого,щобпідтвердитисвоїздогадкинапрактиці,вінорганізуваввласнукоманду.

Допомога високих технологій.Уважновивчаючизнімкизонидиявольськоготрикутника,зробленісупутником,Стівприйшовдоцікавої думки.Післятого,якзображення,завдякисучаснійоптиці,булимаксимальнозбільшені,вдалосявиявитидоситьнезвичайніхмаридужедивноїіправильної шестикутноїформи.

970580_1_0316-bermuda_standard
Бермудський трикутник
З відкритих джерел

Хмарні вибухи.Цюцікавуформухмариприймаютьза допомогоюсамогоокеану.Випаровуючисьззонмілководдя,вологапіднімаєтьсявхолоднуатмосферу,такимчиномстворюючиякийськаркас.Потімціхмари,з теоріїСтіва,якийсь часдрейфуютьнадБермудами,апотімвибухають,відповідно,створюючипотужніпотокиповітря.

Атака зверху.Самецісильніповітряні струменіінесутьвсобіосновнунебезпекудлявсього,щотрапляється їмнашляху.Потужнаповітряна вибуховахвиляспрямовуєтьсядоводноїповерхні,авзаємодіяатмосферниххвильсприяє появідужесильної турбулентності,подолатиякунавітьнайсучаснішаповітрянатехніка невзмозі.

Міні-цунамі.На додатокдо цього,потужнахвиляповітрявстаніприударіоб воднуповерхнюстворитидоситьвеликухвилю(до40м).Групаметеорологамалаунікальнуможливістьспостерігатиоднутакугромадинувокеані.Долявиявиласяприхильнадо Стіваійогокоманди-церуйнівне явищепройшлоповз,алесталочерговимдоказомправильностітеоріїМіллерапро"повітрянібомби".

mystery-of-bermuda-triangle-1-800x419
Бермудський трикутник
З відкритих джерел

Яквважаютьвчені,цязагадкавирішенаітепернаоднутаємницюна землісталоменше.Алечи так ценасправді,покажечасіподальшідослідження.

Топ природних аномалій дивіться на відео нижче:

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Miridei.com

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів