Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

"Титанік" спустять на воду через 110 років після катастрофи

Виробництво відродженого "Титаніка" обійдеться приблизно в 500 мільйонів доларів


Будівництво корабля відновили після 3-річ
Будівництво корабля відновили після 3-річ

КомпаніяBlue Star Lineзаявила,щов 2022 роціспуститьнаводуточнукопію"Титаніка",якийкурсуватимеза тим жемаршрутом,щоіїїсумнозвіснийпопередник:зСаутгемптонадо Нью-Йорка.

Виробництвовідродженого"Титаніка"обійдетьсяприблизнов500 мільйонівдоларів.Вінзможерозмістити2400пасажиріві900членівкоманди
.

titanic-01
Новий "Титанік" курсуватиме за історичним маршрутом з Саутгемптона в Нью-Йорк.
Фото: Around Prague

Спочаткукорабельпланувализапуститив 2018 році,алеперенеслина4 рокивпереддлясимволічноїдати,щобвідзначити110роківз дняпочатковогоплавання,щобновийкорабельвжеточнозакінчивсвіймаршрут.

Проектспочаткубувоголошенийщев2012 році.Післябезлічіфінансовихпроблембудівництвобулопризупиненов 2015 роціізновупочалосятількивцьомувересні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Правда,найпершиймаршрутбудепрокладенийзСінгапурувДубай,післячогокорабельвідправитьсявСаутгемптон,звідки"Титанік"почнездійснюватищотижневіплаваннявНью-Йоркіназад.

Нагадаємо, що раніше ми поясняли, чому Титанік не піднімають на поверхню. Більше того, бажаючих спустять до уламків "Титаніка" на підводному човні.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів