Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Вчені випадково навчилися переробляти пластик

Відкриття нового ферменту допоможе вирішити глобальну проблему забруднення навколишнього середовища

ДослідникизВеликобританіївипадковорозробилифермент,якийздатнийрозкладатидеяківидипластику.

ВЯпоніїназаводіз переробкипластмасбуливиявленібактерії,здатніпоглинатипластик.Вивчаючицібактерії,вченістворилифермент,якийза швидкістюпереробкиперевершиввиявленібактерії,передає
Science Alert.

"Ценесподіваневідкриттяговоритьпро те,щоунасєможливістьдляподальшогополіпшенняефективностіроботицихферментів,яканаближаєнасдо вирішенняпоборотьбізпостійнозростаючоюгороювикинутогопластику",-повідомивбіологДжонМакГіханзУніверситетуПортсмутау Великобританії

Відкритийферментзбільшившвидкістьпереробкипластикуна20%,протедослідникипродовжуютьроботунадйогопокращенням.Заїхсловами,ефективністьферментуможназбільшитинастільки,щойогоможнабудевикористовуватидляшвидкогоруйнуванняпластиковогосміття.

Нагадаємо,всвітовий океанщорічновикидаютьпонад8 млнтоннпластику.Якщонічогоне зміниться,тодо 2050 рокувокеанібудебільшепластику,ніжриби.

Про те, як американські вчені друкують фігури з води, дивіться на відео нижче:

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів