Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Вчені створили екран для смартфонів найближчого майбутнього

Новітні екрани, які краще OLED, з'являться в нових смартфонах в найближчі 2-3 роки


У OLED панелей з'явився конкурент. Фото
У OLED панелей з'явився конкурент. Фото

Вченіпровіднихвиробниківсмартфонівстверджують,щостворилиновийекраннаосновіміні-світлодіодів,якібудутьвикористовуватисявсмартфонахвнайближчомумайбутньому.Якістьзображеннябуденастількивисокою,щопотіснитипоточноголідера-OLED.

Міні-світлодіодизабезпечуютьнеймовірнупродуктивність.Їхяскравість,контрастність,перенесення кольорівіенергозбереженнянабагатоперевершуютьсьогоднішніРК-дисплеїінавітьможутьконкуруватизAMOLED.Вартістьвиробництваприцьомузалишитьсяневисокою
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

НовітнятехнологіяполіпшитьпоказникHDRдляLED IPS-матрицьчерез кількістьсвітлодіодів,які використовуютьсядляпанеліпідсвічування.Наприклад,екранзвичайного5-дюймовогосмартфонавикористовуєблизько25світлодіоднихблоків,аміні-світлодіодне підсвічуванняможеміститивід9000 до10 000модулів.

Панелівжеготовізапуститиу виробництво,азначитьновітніекраниз'являтьсявновихсмартфонахвнайближчі2-3 роки.

Нагадаємо, що Dell створили найбільший монітор у світі, якиймає найширшумоноблочнудіагональ. А LG створили телевізор-рулон, якийнезабаромпокажутьпубліцінавиставціCES2019.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: N+1

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів