Головна Сьогодні

Вчений з США пояснив, чому смерті не існує

Роберт Ланца стверджує, що смерть – це ілюзія людської свідомості

Смерть - це ілюзія. Фото: pixabay
Смерть - це ілюзія.
Фото: pixabay

Відомий американський вчений, декан Університету Уейк-Форест професор Роберт Ланца, якого журнал TIME включив в топ-100 найвпливовіших людей в світі, виступив з теорією про те, що смерті не існує, – людина просто переходить в паралельний світ. За версією дослідника, смерть є лише ілюзією людської свідомості.

Професор медицини Роберт Ланца вказує на те, що поняття смерті пов'язано з особливостями свідомості, яке асоціює відхід з життя з зупинкою функцій внутрішніх органів. "Насправді ж свідомість не згасає, а продовжує працювати, але вже в іншому світі", – наполягає вчений.

Роберт Ланца був відомий своїми дослідженнями в області стволових клітин, а також успішними експериментами з клонування зникаючих видів тварин. Кілька років тому Ланца змінив вектор свого наукового інтересу, захопившись фізикою і квантовою механікою. Свою теорію про смерть вчений сформулював під впливом даних з цих областей, віднісши їх з відкриттями астрофізики, – вона отримала назву "біоцентризм".

Роберт Ланца стверджує, що смерть – це ілюзія людської свідомості. "Люди ототожнюють себе зі своїм тілом: вважають, що тіло помре, а вони помруть разом з ним. Але свідомість існує поза часом і простором", – відзначає вчений.

Здатність людської свідомості перебувати де завгодно, в тому числі за межами людського тіла, узгоджується з основами квантової механіки, згідно з якими можливі відразу множинні варіанти розвитку подій. Людська свідомість, каже професор Ланца, – це вид енергії, тому вона не зникає і не може бути знищена, вона може лише нескінченно видозмінюватися і трансформуватися.

"Існує безліч всесвітів. У них і реалізуються всі можливі варіанти розвитку подій. В одному всесвіті тіло вмирає, в іншому – продовжує жити, вбираючи свідомість, яка в цей всесвіт перемістилася", – не сумнівається вчений.

Раніше вчені назвали причину хронічної втоми,

Також вченим вдалося вилікувати смертельну інфекцію вірусами зі звичайного ставка

Неймовірну історію жінки, яка перемогла смерть, дивіться на відео нижче:

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Proman

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти