Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Рівень вуглекислого газу в атмосфері досяг катастрофічного рівня – вчені

Природа незабаром може зазнати чергової масштабної шкоди


Рівень досягає критичної позначки. Фото:
Рівень досягає критичної позначки.
Фото:

Все нові й нові представники флори і фауни стають знаходяться на межі свого повного зникнення. Вчені встановили основні фактори, що впливають на це.

На їхню думку, природа вимирає від наслідків вулканічної і людської діяльності. До такого висновку прийшли фахівці, що працюють в Університеті Флориди.

Вчені вважають, що саме ці чинники підвищують в атмосфері рівень вуглекислого газу до його катастрофічного кількості. Наслідком цього є виснаження кисню в світовому океані і масове вимирання існуючих там організмів.

До свого висновку вчені прийшли після того, як дослідили наслідки вулканічної діяльності, що сталася на Землі мільйони років тому. Тоді вона була настільки потужною, що атмосферу переповнив двоокис вуглецю
.

Цепризвелодорізкої зміникліматуізникненнябагатьохвидів,які тоді малаприроданапланеті.

Вчені пов'язали це з тим, що зараз багато океанів демонструють втрату кисню. Фахівці думають, чи не є це передвісником майбутнього катаклізму.

Чималий "внесок" в це і у людської діяльності. Однак, якщо та умовно "стабільна", то явне посилення вулканічної активності дуже турбує фахівців.

Якщо два цих чинника накладуться один на одного, то природа може зазнати чергової масштабної шкоди.

Про те,якікліматичнізмінипрогнозуютьвчені,дивітьсянавідеонижче
:


Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: vistanews

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів