Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Пішов з життя великий астронавт

Маккендлесс був капітаном американського флоту, а також одним з 19 астронавтів, кого вибрало NASA для космічної місії

Брюс МакКендлесс. Фото: NASA
Брюс МакКендлесс.
Фото: NASA

НапередоднівСШАу віці80роківпомерБрюсМаккендлесс,якийставпершим,хтовийшову відкритийкосмосбезстраховки.Йогознаменитийполітвідбувсяв1984 році.Про цеповідомляєкосмічнеагентствоNASAвсвоємуTwitter.

"Мизасмученівтратоюастронавтау відставціБрюсаМаккендлесса.Віннайбільшвідомий,якперша людина,яка здійснилавільнийполітпід часпольотунашатлівкосмос.Такожвінбрав участь(контрольібезпосереднядопомога)вмісіїАполло11наМісяць",-відзначиливорганізації
.

54664_01

Маккендлесснародився 8червня 1937 року вБостоні.Бувкапітаномамериканськогофлоту,атакожоднимз19астронавтів,коговибралоNASAдлякосмічноїмісії.

Йогознаменитийполітвідбувсяв 1984році:астронавтбрав участьу випробуванняхпілотованогоманевруючогомодуля,призначеногодлясамостійногопереміщеннязамежамикосмічногокорабля.

За життяамериканецьотримаввелику кількістьпрестижнихнагород.

Раніше ми писали, що NASA планує першу міжзіркову місію до планети Проксіма b.

Також нагадаємо, що спеціалісти НАСА спостерігали потужне авроральне сяйво на Марсі, викликаневикидоммасизатмосфериСонця10вересня2017 року.

Також ми писали, що американський астронавт Рендольф Брезнік зробив захоплюючі знімки Києва з борту Міжнародної космічної станції. Фотографіїкосмонавтопублікувавнаособистій сторінцівFacebook.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: 24tv.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

Новини партнерів