Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

В Єгипті розкопали гробницю соратника Олександра Македонського

В усипальниці перебували керамічні посудини, теракотові статуї і глиняні лампи


Розкопки будуть продовжені в новому археологічному
Розкопки будуть продовжені в новому археологічному

У Єгипті в містечку Ель-Шатбі поблизу древньої столиці країни Александрії археологи виявили гробницю, імовірно, соратника Олександра Македонського, повідомляє Ahram Online.

Знахідку зробила місія, організована Міністерством у справах старожитностей Єгипту. Вона виявила давню скельну гробницю, вік якої поки точно не визначений. Вчені вважають, що її спорудили між 323 і 30 роками до н.е.

Усипальниця складається з чотирьох просторих залів з похоронними камерами. Вони прикрашені барельєфами та письменами давньогрецькою мовою, ймовірно, ритуальними текстами.

Читайте также: В Єгипті розкопали недоторкану гробницю віком у 5 тисяч років

Угробницізнайденоблизько300артефактів,розповівглавауправлінняМіністерствау справахстарожитностейврегіоніЗахіднаДельтаМустафаРашден.

Зайогословами,виявленікерамічніпосудини,теракотовістатуїіглинянілампи.

Розкопкибудутьпродовженівновомуархеологічномусезоні,якийстартуєу вересні.Покижвченінамагаютьсярозшифруватитексти.Цедопоможеточновстановити особутого,хтопохованийвусипальниці.

Ранішеповідомлялося,що
 
археологи виявили в історичній області Верхній Єгипет стародавнє єгипетське містоі кладовище,створені,на думкуфахівців,в5316році донашоїери.


Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів