Головна Сьогодні

В Єгипті розкопали гробницю соратника Олександра Македонського

В усипальниці перебували керамічні посудини, теракотові статуї і глиняні лампи


Розкопки будуть продовжені в новому археологічному
Розкопки будуть продовжені в новому археологічному

У Єгипті в містечку Ель-Шатбі поблизу древньої столиці країни Александрії археологи виявили гробницю, імовірно, соратника Олександра Македонського, повідомляє Ahram Online.

Знахідку зробила місія, організована Міністерством у справах старожитностей Єгипту. Вона виявила давню скельну гробницю, вік якої поки точно не визначений. Вчені вважають, що її спорудили між 323 і 30 роками до н.е.

Усипальниця складається з чотирьох просторих залів з похоронними камерами. Вони прикрашені барельєфами та письменами давньогрецькою мовою, ймовірно, ритуальними текстами.

Читайте также: В Єгипті розкопали недоторкану гробницю віком у 5 тисяч років

Угробницізнайденоблизько300артефактів,розповівглавауправлінняМіністерствау справахстарожитностейврегіоніЗахіднаДельтаМустафаРашден.

Зайогословами,виявленікерамічніпосудини,теракотовістатуїіглинянілампи.

Розкопкибудутьпродовженівновомуархеологічномусезоні,якийстартуєу вересні.Покижвченінамагаютьсярозшифруватитексти.Цедопоможеточновстановити особутого,хтопохованийвусипальниці.

Ранішеповідомлялося,що
 
археологи виявили в історичній області Верхній Єгипет стародавнє єгипетське містоі кладовище,створені,на думкуфахівців,в5316році донашоїери.


Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти