Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

У космосі побачили майбутній "кінець світу"

Зображення телескопа Хаббл показало, що станеться, коли наша галактика зіткнеться з Туманністю Андромеди


У зіткненнях віддалених галактик вчені побачили
У зіткненнях віддалених галактик вчені побачили

Рідкіснезображеннядвохгалактик, що зіштовхуютьсядемонструє,щостанетьсявостанніхвилинижиттяЗемлі.Нафотовидно,якцентригалактик-двічорнідіри-стикаютьсяізливаютьсяразом,викликаючикосмічнийвибухгігантськихмасштабів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Втакій подіївченіпобачилимайбутнєвідображення"кінця світу",колинашагалактикаЧумацькийШляхзіткнетьсязісвоїмнайближчим сусідомТуманністюАндромеда.


ЕкспертизУніверситетуштатуМерілендобстежилисотнісусідніхгалактик,використовуючиобсерваторіюWM KeckнаГавайяхікосмічнийтелескопХабблаНАСА.

5889652-6363677-image-a-55_1541608303407
Злиттячорних дір(праворуч)ігалактики(зліва),якізливаютьсяввеличезній небесній"аварії"
Фото: NASA

Командашукалаприхованіактивнічорнідіри,просіюючиданізнімківзаостанні10роківврентгенівськомудіапазоні.Такбулозафіксовано450галактик, що зіштовхуються,вцентрахякихчорнідіризблизилисянезадовгодотого,яквонизлилисяводнугігантськучорнудіру.

5889650-6363677-image-m-64_1541608447266_01
Нафотопоказані4галактики,що зіштовхуються, атакожзлиттячорних дірвїхяскравихядрах
Фото: NASA

Врезультатізлиттячорних дірутворивсяпотужнийвибух,якийвідчуваєтьсянавітьнаЗемліу виглядігравітаційниххвиль-брижівпросторі-часі,недавновиявленівченими.

inx960x640
Схематичнеуявленнязіткненнячорних дірі утворення гравітаційниххвиль
Фото: NASA

Багатозчорних дір,що знаходятьсяв330мільйонахсвітловихроківвідЗемлі,булиприблизнотакогожрозміру,якіЧумацькийшляхіАндромеда,щодемонструєнам,якбудевідбуватисязіткненнянашоїгалактикизсусідньою -чорнідіризіллютьсяісформуютьударнухвилюнеймовірноїпотужності,якаможепогубитивсе живенаЗемлі.Відбудетьсяцечерез4 мільярдироків.

Напомним, що раніше у Всесвіті побачили злиття надмасивних чорних дір в танці смертіТакож астрофізики виявили в космосі щось дуже дивне,схоженанезвичайнуструктуруу виглядігігантськогокільця.


Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: The Daily Mail

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів