Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

У нічному небі по всій Землі фіксувалися дивні спалахи світла

Аномалія актуальна для Росії, Сполучених Штатів, Нової Зеландії та деяких інших держав


Спалахи фіксувалися по всьому світу.
Спалахи фіксувалися по всьому світу.

Людинаабсолютнорізнихтериторіяхпомічаютьдивніспалахи,яківідбуваютьсяпоночах.АномаліяактуальнадляРосії,СполученихШтатів,НовоїЗеландіїтадеякихіншихдержав.Вченівжепочалианалізуватиявище,покищожодних результатівдослідженьнемає.

Відповідно до законівфізики,внічний час неможутьвиникатисонячнівідблиски,протевоничомусьвідбуваються.Наприклад,кількаднівтому,12 березня,аномаліюзнялинавідеожителіВеллінгтона.РоликужезавантажилинавідеохостингYouTube
.


У коментаряхпідвідеолюдизрізнихкуточківсвітупочалимасоводілитисясвоїмиспостереженнями,яківточностівідповідалипобаченогонаролику.

Очевидцівідзначають,щопроменісвітлавиходятьназаході(з боку"заходу"Сонця).Небовночічасткововисвітлюється,щолякаєжителівівчених.Напевно,цепов'язанозізміщеннямполюсівпланетиабозослабленняммагнітногополяЗемлі,внаслідокчогопробивається сонячнийвітер.Другаверсіявченихособливоправдоподібна.

Нагадаємо,ранішемиповідомлялипрозагадкову аномалію: Сонце без плям вже 37 днів.

Також повідомлялося, що 20-річна дівчина народила сина-"єдинорога": опубліковані фото.


Про те, з чим пов'язана аномальна зима, яка накрила світ, дивіться на відео нижче:


Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: УКРОП

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів