Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Windows 7 забороняє користувачам вимикати комп'ютер

Microsoft своїми патчами допустила серйозну помилку з Windows 7, яка блокує виключення комп'ютера

Windows 7 обростає помилками з кожним днем
Windows 7 обростає помилками з кожним днем
Фото: Metro.co.uk

Windows 7 вже майже місяць як залишилася без офіційної підтримки від Microsoft. У той же час після припинення випуску оновленнь у операційної системи почалися серйозні проблеми. Користувачами Reddit була виявлена нова помилка, яка блокує виключення комп'ютера з попередженням про те, що "у користувача немає прав".

Дивіться також в сюжеті про те, чим небезпечний cиндром комп'ютерної шиї:

Microsoft не прокоментувала причини появи цього бага. Користувачі почали висувати свої припущення щодо причин помилки. Ймовірно, проблема викликана збоєм групових політик, системою контролю облікових записів користувачів, через установки останніх накопичувальних оновлень Windows 7 або телеметрією.

Помилка в Windows 7 при спробі вимкнути комп'ютер
Помилка в Windows 7 при спробі вимкнути комп'ютер
Фото: Ігроманія

Ентузіасти зуміли знайти обхідні рішення для виправлення помилки. Виконується воно в кілька не зовсім тривіальних кроків:

  1. Натиснути комбінацію Windows + R, у вікні "Виконати" ввести gpedit.msc і натиснути OK.
  2. Перейти в розділ "Конфігурація комп'ютера" -> "Конфігурація Windows" -> "Параметри безпеки" -> "Локальні політики" -> "Параметри безпеки".
  3. Потім знайти "Службу захисту користувачів", після чого включити режим адміністративного підтвердження.
  4. Потім знову натиснути Windows + R і у вікні "Виконати" ввести команду gpupdate /force.
  5. Після цього примусово перезавантажити систему командою shutdown -r. Комп'ютер вимкнеться.

Нарешті, є варіант створити другий обліковий запис адміністратора, увійти в нього, а потім переключитися на перший. Після цього проблема, як повідомляється, буде вирішена, хоча це теж обхідний шлях, а не повноцінне рішення.

Частина користувачів також стверджує, що ця проблема викликана недавнім оновленням Adobe і що відключення їх служб Windows виправить проблему.

Нагадаємо, що раніше Windows 7 знищувала шпалери на робочий стіл після поновлення . також Microsoft обіцяла зробити використання Windows 7 нестерпним в 2020 році.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: BleepingComputer

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів