Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Xiaomi анонсували унікальну операційну систему

Прошивка MIUI 11 вийде на смартфони Xiaomi в травні 2019 року

MIUI 11 отримає істотно перероблений інтерфейс
MIUI 11 отримає істотно перероблений інтерфейс

Після офіційного виходу MIUI 10якеотрималибагато телефонівXiaomi,виробникпочавроботунаднаступною версієюпрошивкипідномером "11". Анонс MIUI 11відбувсяврамкахзаходуXiaomi MIUI Core Experience Annual Meeting.

Судячи з того,щоанонсMIUI10відбувсявсічні2018,аповноціннийстартоновленьвідбувсявтравні,тоймовірноMIUI11поширюватиметьсяз травня2019 року,апершимсмартфоном,якийотримаєновуопераційнусистемузкоробки,станефлагманнаступногопоколінняXiaomi Mi9.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

НоваMIUI11характеризуєтьсясловосполученням"новаіунікальнаОС".Вартовідзначити,слоганипопередніх версій:такMIUI10анонсувалипідслоганом"кращийповноекраннийдосвід",аMIUI9-"швидка,якблискавка".

Експертиприпускають,щоMIUI11отримаєістотнопереробленийінтерфейсбеззапозиченьірядновихфункцій,заснованихнаактивномувикористанніІІ-технологій.Аленіякихподробицьпокинемає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Врамкахзаходутакожвідзначиликількацікавихфактівпро самупрошивку.Зпочаткурозробкипершоїверсіїпройшловжебільше8років,щоробитьMIUIоднієїзнайстарішихкитайськихпрошивок.ОстанняверсіяMIUI10наданиймоментдоступнадляпонад 40різнихсмартфонівлінійокMiіRedmi,аїїзагальнапризначена для користувачабазаперевищує300 млносіб.

Нагадаємо,щоранішеXiaomiзасмутиласвоїхфанатів, відмовившисьвипускатипрошивкинастарі смартфониТакож моделі Xiaomi входять до списку смартфонів, якіможнавигідно перепродати 

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: ITC

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів