Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Xiaomi викрили в брехні зі смартфоном Redmi Note 7

Xiaomi проблему визнав, і пообіцяв виправити цей недолік випуском нового смартфона Redmi Note 7 Pro

Дива не сталося - дешевий смартфон ще
Дива не сталося - дешевий смартфон ще

Нещодавно представлений смартфон Xiaomi Redmi Note 7аудиторіязустріла тепло з двох причин:48-мегапіксельнафотокамераіцінникв150доларів.Напершийпоглядвсечудово-смартфонвийшовдешевимізвідмінноюкамероюдляякіснихзнімків.Однакреальнітестиможутьзасмутититих,хтохотівобзавестисядешевимкамерафоном.

Тестування48-мегапіксельногофотосенсорапоказало,щореальнафізична роздільна здатністьсенсоранабагатоменшезаявленого.УRedmi Note7застосовуєтьсясенсорSamsung GM1зрозміромпікселя0,8мкміфізичною роздільною здатністювсього12Мп(4000х3000).Заявлені48мегапікселіввиходятьшляхомінтерполяції-програмногостворенняновихпікселів,що імітуютьіснуючі.

 

chrome_cz8bbdj7mo
ПринципроботисенсораSamsung G1вRedmi Note7
Фото: 4PDA

 

 

chrome_3k2ihzdrhp
ТехнічніхарактеристикифотосенсораSamsung G1
Фото: Xiaomi

 

За фактомвиходить,щознімокдійсномає роздільну здатністьв48мегапікселів,алейогодеталізаціябудестраждатиізначнопоступатисяфотографіям,знятимфотосенсоромзреальною роздільною здатністю48МП.

 

chrome_yegx00awka
ПринципроботиSony IMX586вмайбутньомуRedmi Note7Pro
Фото: 4PDA

 

Виробникпро проблемузнає,івжепообіцяввиправитицейнедоліквипускомновогосмартфонаRedmi Note7Pro,вякомубудевикористовуватисясправжній48МПмодульSony IMX586.

Нагадаємо, що раніше Xiaomi обіцяли, що позбудутьсявсмартфонахвідпоганих фотокамер. Також нещодавно Xiaomi випустили дешевий смартфон Mi Play з вирізом на екрані.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: 4pda

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів